Meniu Uždaryti

Mergvakariai

Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo.

Ką siūlome jūsų mergvakariui?

Idėjos mergvakariams

Mūsų tikslas – sukurti šventę, kuri labiausiai atitinka jūsų lūkesčius. Nesvarbu, norite surengti romantišką pikniką, pinti vainikus ir gerti mimozas ar jodinėti mechaniniu buliumi, stovyklauti ir klampoti pelkėmis. Jums pageidaujant galime pasirūpinti viskuo nuo A iki Z: pramogomis, maistu, muzika ir t.t. Mūsų išskirtinumas – originalios pramogos. Galime sukurti originalų mergvakario žaidimą, kuriame persipins elementai iš būsimos nuotakos ir jos draugių gyvenimų. Galime ne tik sukurti, bet ir įgyvendinti scenarijų kartu daluyvaudami šventėje. Arba paruošti šventės dalyves scenarijaus įgyvendinimui bei suteikti visas reikalingas konsultacijas. Jei mergvakario scenarijų jau sugalvojote – mielai pagelbėsime jį išpildyti suorganizuodami pramogas ir išnuomodami reikiamą įrangą. 

Mergvakarių organizavimas
Mergvakarių idėjos
Mergvakarių rengimas

Mūsų paslaugos

  • Pilna programa. Originali programa ar scenarijus pagal jūsų poreikius. Pasirūpinsime priemonių ir pramogų vietų paruošimu, maitinimu, transportu, muzikos aparatūra, dekoracijomis ir kitomis detalėmis. Jums pageidaujant kartu dalyvausime šventėje užtikrindami geriausius įspūdžius.
  • Scenarijus. Paruošime jūsų poreikiams pritaikytą scenarijų, suteiksime jums visą informaciją, kur įsigyti įrangą, ką su ja daryti ir kaip pasiruošti scenarijui. Taip pat galėsime suteikti pagalbą telefonu.
  • Pramogos. Jūsų organizuojamoje šventėje surengsime jūsų pasirinktas pramogas: rodeo bulių, pramogas pripučiamuose burbuluose, beer pongo turnyrą ir pan.
  • Įrangos nuoma. Išnuomosime ir esant poreikiui pristatysime pasirinktą pramogų įrangą.
Mergvakarių idėjos

populiariausios mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Suorganizuosime šventę jūsų įmonei. Tai gali būti įmonės gimtadienis, kalėdinis vakarėlis, ar komandos stiprinimo (team building) renginys. Galime pasiūlyti originalias, būtent jūsų kolektyvui pritaikytas pramogas ir žaidimus.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų