Meniu Uždaryti

Vandens šautuvų mūšis

Vienintelis toks Lietuvoje, o gal ir pasaulyje – vandens šautuvų mūšis su specialiais ant galvos tvirtinamais taikiniais. Gaiviausias žaidimas vasaros šventėms!

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

4 žmonių komplekto nuoma

35 Eur / komplektas parai
  • 4 taikiniai ir 4 vandens šautuvai
  • Lengvai keičiamas taikinių popierius
  • Galimybė žaisti kada norite, kiek norite ir kur tik norite

Žaidimo organizavimas

100 Eur/val
  • iki 10 žaidėjų vienu metu
  • Pasirūpinsime komandų žymėjimu, pagalba žaidžiant
  • Pasirūpinsime atsarginiais papildytais ginklais, pakeistais taikiniais

Mūšis kaip šventės dalis

Įvairu
  • Žaidimas jūsų šventės metu įvairiam žaidėjų kiekiui
  • Atgaivinanti pramoga didelio renginio metu
  • Įvairios žaidimo formos, komandų ir taisyklių variantai

apie vandens šautuvų mūšį

Vandens šautuvų kova

Visi yra žaidę vandens mūšį. Karštomis dienomis pasilaistyti vandeniu mėgsta ir maži ir dideli. Tiesa, šis žaidimas dažniausiai baigiasi be laimėtojų, tik pralaimėtojais…

O ar pamenate klasikinį TV šou “Takeshi pilis” ir jų varžybas su vandens šautuvais ir mašinėlėmis?

Nusprendėme prikelti šį šou elementą taikinius perkeliant žaidėjams ant galvų, o mūšiui suteikiant varžybų elementą.

Unikalus, vienintelis toks Lietuvoje žaidimas

Vandens mūšiui suteikėme varžybų elementą, padedantį išaiškinti nugalėtoją

vandens šautuvų mūšis

Ką mes siūlome?

Specialūs, mūsų sukurti taikiniai, keičiama popierine dalimi. Pridedame įvairius šautuvus, kuriais galėsite naudotis varžybose. O svarbiausias dalykas kurį gaunate – originali, gaivi ir be galo smagi pramoga.

 

Popieriniai taikiniai

Taikinių popierius labai lengvai keičiamas. Srove suplėšius taikinį, žaidėjas krenta iš žaidimo.  Norint, kad žaidimas truktų ilgiau galima naudoti kelis popieriaus sluoksnius.

 

Komandų žymėjimas

Komandas lengva atskirti taikiniams naudojant skirtingų spalvų servetėles ar kitą popierių. 

 

Svarbiausias elementas

Žaidimas tinka ir mažiems, ir dideliems. Nors žaidimas baigiamas nugalėtojo paskelbimu, gerų emocijų antplūdį gauna visi jame dalyvavę.

 

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

 

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau