Meniu Uždaryti

burbulų futbolas

Be galo smagi ir saugi pramoga – futbolas oro pripūstuose burbuluose. Tai puiki pramoga bernvakariams, gimtadieniams ir kitoms nuotaikingoms šventėms. Kartais atsitrenkti į draugą yra linksmiau, nei pelnyti įvartį!

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Bumperbolo įrangos nuoma

24 Eur / burbulas dienai
  • Perduodame visą pageidaujamą įrangą (burbulus, vartelius, teritorijos žymeklius)
  • Pasidaliname taisyklėmis ir naudingais patarimais
  • Jums pageidaujant pristatome ir atsiimame įrangą iš Jūsų parinktos vietos

Burbulų futbolo žaidimo organizavimas

120 Eur / valanda
  • Kaina grupei iki 10 žmonių. Kintant nuomos trukmei ar žmonių skaičiui, kaina taip pat kinta.
  • Žaidimas galimas tiek jūsų parinktoje erdvėje, tiek mūsų rekomenduojamoje aikštelėje
  • Paruošiame aikštelę, rūpinamės sklandžia žaidimo eiga

Bumperball jūsų renginyje ar šventėje

įvairu
  • Lanksčios trukmės ir žaidimų galimybės
  • Vienu metu gali žaisti daugybė įvairaus amžiaus žmonių
  • Galimas komplektavimas su kitomis pramogomis

apie burbulų futbolą

Žaidimo pavyzdys

Futbolas burbuluose

Pripučiamas futbolas – neįtikėtino smagumo pramoga tiek mažiems, tiek dideliems!

Futbolas burbuluose – tai komandinis žaidimas, kuris nuspalvins bet kurią jūsų šventę. Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis taps linksmu komandiniu renginiu.

Pripučiami burbulai futbolui (bumperball) – linksmybes pavers saugiomis. Galėsite drąsiai išbandyti savo lygsvarą ir pabandyti kuo grakščiau judėti su milžinišku jus supančiu burbulu.

Visiškai saugu tiek suaugusiems, tiek vaikams

Vienu metu pramogauti gali 20 žaidėjų

Idėja bernvakariui

Ką mes siūlome?

Žaisti tokį burbulų futbolą – visiškai nesudėtinga, o puiki nuotaika garantuota. Vienu metu žaidžia dvi vienodo dydžio komandos. Bandydami įspirti kuo daugiau įvarčių galėsite ne tik smagiai ir saugiai griuvinėti ar riedėti, bet ir pargriauti priešininkų komandos narius.

Vienu metu burbulų futbolą (bumpball) gali žaisti iki 20 žaidėjų. Burbulų futbolą gali žaisti tiek suaugusieji, tiek vaikai, su specialiai jiems pritaikytais burbulais.

Pas mus galite išsinuomoti visą burbulų futbolo įrangą (burbulus, kamuolį, vartus, pompą) arba galime atvykti į jūsų gimtadienio šventę, bernvakarį, darbo vakarėlį ar bet kokį kitą renginį ir suorganizuoti visą žaidimą

burbulų futbolas

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą. Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų