Meniu Uždaryti

Originalūs žaidimai

Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis

Tai yra originalūs kiekvienam užsakymui atskirai sukurti žaidimai

Žmogus žiūrintis per lupa

Į ką tai panašu?

Daugumos mūsų žaidimų pagrindas yra pabėgimo kambarių, lobio medžioklės, encounterio ir protmūšių mišinys.

Vyras leidžiasi į tamsią laiptinę

Keliems žmonėms?

Kadangi kiekvienas žaidimas yra kuriamas unikaliai, jis gali būti sukurtas bet kokiam žmonių kiekiui.

Smėlio laikrodis

Kokia trukmė?

Žaidimai originalūs ir skirtingi, galime kurti žaidimus porai valandų, galime sukurti ir savaitei.

Lobių paieškų žemėlapis

Kur vyksta?

Žaidimas gali būti paruoštas vienam kambariui, sodybai, miestui ar net visai valstybei. 

Filmas The Game

Kaip atrodytų tobulas žaidimas?

1997 m. filmas „The Game“ yra siekiamybė, kurią norime paversti realybe.

Originalių žaidimų tikslas yra viršyti žaidėjų lūkesčius sukeliant „WOW“ efektą ir nepakartojamus įspūdžius

Žemėlapis, akiniai, lupa, fotoaparatas ir kitos užuominos

Originalaus žaidimo pavyzdys

Įsivaizduokite, jog su kolegomis įmonės vakarėlyje žaisite lobio medžioklę. Tačiau vietoj pirmosios užduoties gaunate plaktuką. Atidžiai jį apžiūrėję pastebėtumėte, jog ant jo išspaustos GPS koordinatės. Nukeliavus į GPS koordinačių vietą randama didelė metalinė lenta su daugybe skaičių. Tuomet paaiškėja, jog plaktukas buvo magnetinis, ir jis limpa tik prie tam tikrų skaičių. Iš jų surenkamas telefono numeris. Šis telefono numeris tiesiog skambina į barą „Arkliukai“. Nukeliavus į šį barą ant sienos randama nuotrauka su mūsų logotipu, už kurios nugarėlės yra nauji elementai. 

Ir tai yra tik žaidimo pradžia. Įprastai žaidimo elementai tarpusavyje būna persipynę ir keliaujant tolyn viskas darosi vis keisčiau ir įdomiau. 

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

 

Suorganizuosime šventę jūsų įmonei. Tai gali būti įmonės gimtadienis, kalėdinis vakarėlis, ar komandos stiprinimo (team building) renginys. Galime pasiūlyti originalias, būtent jūsų kolektyvui pritaikytas pramogas ir žaidimus.

Sužinoti daugiau