Meniu Uždaryti

Bernvakariai

Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote!

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Bernvakario dalyviai stovyklauja palapinėse

Pilna programa

Zip lining pramogos

Scenarijus su paruošimu

Klube besilinksminantys, šokantys vaikinai

Scenarijus

Kaip gali atrodyti jūsų planuojamas bernvakaris?

Stovyklautojo vaizdas pro palapinės duris
Žmogus peiliuku pjauna šaką

Pavyzdys „išlikimo“ tema

Įsivaizduokite, jog bernvakario proga jaunikis išviliojamas iš darbo vietos, o jo specialiame autobusiuke jau laukia smagiausia draugų kompanija. Kartu su jaunikiu ir draugais leidžiatės į tikrą robinzonišką išlikimo žaidimą. Susėdę į baidares bernvakario kaltininkui padedate įgyvendinti specialias užduotis. Skaitydami žemėlapį randate užduočių slėptuves ir kiekviename taške patikrinate būsimo jaunikio sugebėjimus. Ar pajėgs surasti ir susimeistrauti įrankius užduočiai atlikti? Ar iš duotų reikmenų sukurs ant vandens besilaikantį plaustą? Ar pajėgs surasti skirtinguose taškuose paslėptus mėgstamiausio kokteilio elementus? Ar su duotais įnagiais sukurs visą kompaniją sušildysiantį laužą?

Vyras plaukia baidare

Šiek tiek detalių pavyzdžių

Išbandymai laukia ne tik jaunikio. Bernvakario metu visiems kartu teks įkurti stovyklą, kurioje praleisite audringą naktį. Visa kompanija patirs nepakartojamą nuotykį dalyvaudama įvairiuose komandiniuose žaidimuose. Skirtingos gentys susirungs vandens šautuvų mūšyje, rinks taškus ir išbandys skrandžio tvirtumą puotaudami tikrame „gamtos gėrybių restorane“, mokysis spjaudyti ugnimi, o galų gale dalyvaus slaptame genčių balsavime, kuriame bus renkamas išlikimo žaidimo nugalėtojas. Nepakartojamų įspūdžiu kupinas ir tikrų tikriausias „paskutinysis jaunikio išbandymas“!

Vyras spjaudo ugnį
Vyras plaukia baidare
Žmogus peiliuku pjauna šaką

Neribotos galimybės

Tai tik vienas iš mūsų sėkmingai įgyvendintų pavyzdžių, kaip galėtų atrodyti jūsų planuojamas bernvakaris. Galime sukurti bet kokį scenarijų, kuris geriausiai atspindės jūsų pomėgius ir pageidavimus. Sukursime originalią bernvakario temą bei nuo iki paruošime specialiai jums pritaikytą scenarijų. Jums pageidaujant pasirūpinsime viskuo. Jums tereikia sugalvoti pramogą ir mes pasistengsime ją įgyvendinti. Tad nesvarbu, ar norite nuotykių važinėjantis keturračiais, šokinėjant su guma, linksminantis wake parke ar mieliau važinėtumėtės limuzinais ir linksmintumėtės karščiausiuose miesto klubuose. Be pramogų galime padėti pasirūpinti bernvakario vieta, apranga, muzikos aparatūra ir įvairiomis kitomis detalėmis.

Siūlome kelis bernvakario organizavimo variantus, priklausomai nuo to, kiek mūsų pagalbos pageidausite

Pilna bernvakario programa

Jūsų planuojamą bernvakarį paruošime nuo A iki Z ir kartu su jumis dalyvausime bei pasirūpinsime, kad jums nereikėtų sukti galvos dėl jokių detalių. Pasitarę su jumis paruošime originalų scenarijų su asmeninėmis detalėmis. Pasirūpinsime visų bernvakario vietų paruošimu (jei organizuojamas originalus žaidimas, paruošime slaptavietes, taip pat pasirūpinsime stovyklos ar vakarėlio vieta, pasirūpinsime staliukais baruose ar klubuose, transportu, muzikos aparatūra, apranga ir kitomis detalėmis). Jums tereikės dalyvauti ir mėgautis vakaru ar net keliomis dienomis.

Scenarijus su paruošimu

Pasirūpinsime visomis pilnos programos aprašyme išvardintomis detalėmis: originaliu scenarijumi, vietų paruošimu, transportu, įranga ir t.t., tačiau šventėje nedalyvausime. Pasirinkus šį variantą, paruošime bernvakario dalyvius scenarijaus įgyvendinimui. Tai, jums pageidaujanti, padarysime susitikimo metu, taip pat gausite išsamias instrukcijas raštu bei suteiksime reikalingas konsultacijas telefonu bernvakariui jau vykstant ar prieš jį.

Scenarijus

Pagal jūsų pageidavimus paruošime originalų bernvakario scenarijų ir suteiksime visą reikiamą informaciją, kaip tą scenarijų įgyvendinti – nuo vietų paruošimo, reikalingos įrangos nuomos iki reikalingų atributų įsigijimo vietų. Gausite išsamias instrukcijas, kaip viską sklandžiai įgyvendinti. Jas pateiksime raštu bei suteiksime reikalingas konsultacijas telefonu.

Įrangos nuoma

Jei bernvakario vakarėlio scenarijų ruošiate patys ir mūsų pagalbos nereikia, galime pasirūpinti reikiama pramogų įranga. Išnuomosime mūsų turimas pramogas arba padėsime surasti tokias, kokių pageidaujate. Mūsų nuomojamos pramogos pritaikytos įvairių dydžių kompanijoms, tad tiks ir labai nedideliam, ir grandioziniam bernvakariui.

populiariausios mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Suorganizuosime šventę jūsų įmonei. Tai gali būti įmonės gimtadienis, kalėdinis vakarėlis, ar komandos stiprinimo (team building) renginys. Galime pasiūlyti originalias, būtent jūsų kolektyvui pritaikytas pramogas ir žaidimus.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų