Meniu Uždaryti

Archery tag
lankų kova

Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms!

lankų kova

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

10 žaidėjų įrangos komplekto nuoma

250 Eur/diena
 • Galimas ir didesnis žaidėjų kiekis, pagal tai komplektas modifikuojamas
 • Pasidaliname taisyklėmis ir naudingais patarimais
 • Jums pageidaujant pristatome ir atsiimame įrangą iš Jūsų parinktos vietos

Lankinio žaidimo organizavimas

120 Eur/val
 • Kaina grupei iki 10 žaidėjų vienu metu
 • Žaidimas galimas įvairiose erdvėse. Nežinote kur žaisti? Kreipkitės ir rekomenduosime tinkamą parką ar stadioną
 • Galimos įvairios variacijos pagal jūsų poreikius

Archery TAG jūsų renginyje ar šventėje

Įvairu
 • Lanksčios trukmės ir žaidimų galimybės
 • Vienu metu gali žaisti iki 30 asmenų
 • Galimas komplektavimas su kitomis pramogomis

Skraidančių kamuoliukų taikinys

100 Eur/diena
 • Puikus priedas pramogai
 • Gali būti naudojamas kaip atskira pramoga
 • Pridedama orpūtė ir kamuoliukai

Lankų kova (archery tag)

Visiškai saugu tiek suaugusiems, tiek vaikams

Vienu metu gali žaisti nuo 3 iki 30 asmenų

Turbūt kiekvienas iš mūsų vaikystėje esam iš medžio šakelių ir virvių gaminęsi lanką ir žaidę vaidindami indėnus, Robin Hudą ar kitus veikėjus. Lankinis arba Archery tag – tai gerokai patobulinta šių žaidimų versija tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Šaudymas iš lankų taps puikia komandine pramoga bet kokioje šventėje. Neįtikėtinų linksmybių kupinas gimtadienis, bernvakaris ar mergvakaris, tiesiog smagus susibūrimas ar komandos stiprinimo (teambuilding) pramoga įmonės vakarėlio metu.

Lankininkų mūšis su mūsų įranga – tai ne tik smagi, bet ir visiškai saugi pramoga įvairaus dydžio kompanijoms. Mes pasirūpinsime viskuo – lankais, saugiomis strėlėmis ir pripučiamu kliūčių ruožu. Jums tereikia surinkti draugų ar kolegų būrį ir pasiruošti linksmybėms.

Lankinis (Archery Tag)– tai smagios varžybos, kurių metu strėle stengiamasi pataikyti į priešininkų komandos atstovus. Lankinio varžybos gali vykti keliais skirtingais stiliais. Išsinuomoję įrangą gausite tikslias instrukcijas arba galėsime atvykti ir su mūsų instruktoriais suorganizuoti jūsų renginį.

Žaidimą vienu metu gali žaisti 6-30 žaidėjų. Žaidėjai skirstomi į dvi komandas.

Žaidimo tikslas – eliminuoti visus priešininkų komandos žaidėjus arba išmušti visus 5 taikinius iš priešininkų taikinių rėmo. Jei laikas baigiasi anksčiau nei įgyvendinama viena iš šių sąlygų – laimi komanda su mažiausiai išmuštų taikinių. Vieno raundo trukmė – 10 min.

Žaidimo laukas padalinamas į dvi zonas (30×15 m) su saugumo juosta viduryje (6 m). Žaidėjai raundo metu privalo likti savo komandos žaidimo zonoje arba saugumo juostoje. Žaidėjai žaidimo pradžioje lankus ir strėles pasiima iš saugumo juostos per paskelbtą žaibišką startą. 

Vėliau žaidimo metu į saugumo zoną įžengti galima tik norint pasiimti čia nukritusias strėles. Į žaidėją, esantį saugumo zonoje šauti negalima. Jis taip pat negali šauti į kitus žaidėjus. Likti šioje vietoje ilgiau nei trunka pasiimti strėles, siekiant išvengti šūvių, negalima.

Strėlės žaidimo metu taip pat renkamos iš visos žaidimo zonos. Jei strėlė išskrenda už pažymėtos teritorijos, žaidėjas gali ją palikti, bet turi nedelsiant grįžti, kai tik strėlės yra paimamos. Šauti į žaidėją už teritorijos ribų negalima.

Likti ne žaidimo zonoje ilgiau nei 10s. negalima.

Žaidimo metu strėlei pataikius į žaidėją (ar žaidėjo laikomą lanką), šis palieka žaidimo lauką. Išmuštas žaidėjas sugrįžti į žaidimą gali dviem atvejais. Kai:

 • Komandos narys ore pagauna strėlę.
 • Išmušamas vienas iš priešininkų komandos taikinių.

Žaidėjai į žaidimo zoną grįžta tokia tvarka, kokia buvo eliminuoti.

Skraidančių kamuoliukų taikinys

Skraidančių kamuoliukų tiras

Tai speciali platforma, kurios dydis 3m. x 2m., o aukštis 2,8m.  Iš kūgelių kylantis oro srautas išlaiko kamuoliukus, kurie levituoja ore, o šauliai praktikuodamiesi mėgina juos numušti. Tai puiki vieta treniruotis prieš žaidimą, laukiant savo eilės turnyre arba tiesiog šauni pramoga netgi jei nekovojate turnyre.

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų