Meniu Uždaryti

komandiniai Virtualios realybės žaidimai
jūsų erdvėje

Nuo šiol norint su draugais ar kolegomis pažaisti komandinius žaidimus nebereikia keliauti į dažasvydžio ar lazerių areną. Jūsų namuose ar biure įrengsime areną, kurioje kartu su kolegomis persikelsite į virtualią realybę ir kovosite petys petin ar vieni prieš kitus.

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Komandiniai žaidimai mažoje erdvėje

100 Eur/val Kaina pateika be PVM
  • Žaidimui užtenka 4 x 4 m erdvės
  • Vieno žaidimo trukmė iki 15 min.
  • Skirtingos erdvės ir žaidimai kooperatyvinėmis taisyklėmis
  • Paruošiame areną, sukalibruojame įrangą, prižiūrime žaidimo eigą ir palaikome gerą nuotaiką

"Oculus Quest 2" Akinių nuoma

30 Eur/diena Kaina pateika be PVM
  • Jei nenorite komandinių žaidimų, galima vienų akinių nuoma
  • Su daug įrašytų programų ir žaidimų
  • Akiniai veikia be kompiuterio
  • Nuomos kaina savaitei - 100Eur + PVM

apie virtualios realybės žaidimus

Žaidimo pavyzdys

Žaidimai trunka iki 15 min. Žaidėjai nepavargsta, o žiūrovams nepabosta!

Galimi keturi skirtingi žaidimai su skirtinga žaidimo mechanika toje pačioje arenoje!

Pakanka 4 x 4m erdvės, kad įrengtume žaidimo areną

Kooperacinio tipo žaidimai. Vienu metu tiek virtualioje, tiek tikroje realybėje žaidžia iki 4 asmenų, siekdami bendro tikslo

komandines vr pramogos

Mobili Virtualios realybės arena

Namuose, garaže ar darbe galite stumteli stalą ir padaryti laisvus 4×4 m erdvės? Tuomet jūsų namai, garažas ar biuras gali tapti magišku pasauliu, kuriame kovojate prieš orkus, postapokaliptiniu pasauliu, kuriame jus puola zombiai ar kitomis neįtikėtinomis erdvėmis.

Pasiruošimas

Jums tereikia tuščio ploto, kuriame galėtume organizuoti žaidimą. Mes atvyksime, tinkamai paruošime jį žaidimui, sukalibruosime įrangą ir vesime žaidimus. Jums nereikės absoliučiai niekuo rūpintis… Tik puolančiais zombiais.

Žaidimas

Paruoštoje arenoje galimi 4 komandiniai žaidimai, kuriuose žaidėjai žaidžia kartu arba vieni prieš kitus. Fiksuojamas ne tik kiekvieno asmeninis, tačiau ir komandos rezultatas. Prieš pradedant žaisti žaidėjai kartu prie virtualios realybės gali pasipratinti laukimo kambaryje su krepšinio lanku ir virtualia pica bei virtualiais gėrimais.

O ką tuomet veikia kiti?

Žaidimo vaizdą galime transliuoti į ekranus. Jei jūsų erdvėje televizorių ar projektorių nėra, mes galime pastatyti ekraną, kuriame stebėsite kaip sekasi žaidžiančiai komandai, duoti patarimų, bei palaikyti žaidėjus.

Esate iš Kauno ir neturite žaidimui vietos?

Apsilankykite mūsų virtualios realybės kambaryje – arenoje Kaune. Joje galėsite išbandyti didesnį kiekį komandinių VR pramogų, jaukią erdvę nežaidžiantiems. O jei norėsite kitokių pramogų – greta įsikūręs mūsų pabėgimo kambarys.

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų