Meniu Uždaryti

rodeo bulius

Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.
O gal norite divejų bulių vienu metu?

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Koridos organizavimas jūsų šventėje

300 Eur/pirma val Antra ir visos sekančios val po 120 Eur
  • Kainos pateiktos su PVM
  • Atvykstame į jūsų organizuojamą renginį
  • Nuo pradžios iki galo organizuojame pramogą
  • Skirtingi pagrindai lauko ir vidaus sąlygoms

Mechaninis bulius renginiuose, šventėse, mugėse

Individualu
  • Galimybė nuomos su personalu ir be
  • Galimybė nuomotis du bulius vienu metu
  • Lanksčios kainos kiekvienai situacijai
  • Trukmė nuo kelių valandų iki savaičių

apie rodeo bulių

Originali pramoga

Rodeo bulius – tai nepakartojama pramoga jūsų šventei. Turbūt ne kartą filmuose teko matyti, kaip besismaginanti kompanija savo jėgas išbando ant mechaninio buliaus. Tai visiškai saugus būdas išbandyti Amerikoje populiarų rodeo sportą. Mechaninis bulius leidžia pasijusti tarsi jotumėte ant tikro gyvūno, tačiau padeda išvengti pavojų ir tampa puikiu užsiėmimu bet kuriame vakarėlyje.

Šioje pramogoje gali dalyvauti tiek mažas, tiek didelis. Susirunkite su savo draugais, kolegomis, šeimos nariais, ar netgi meskite iššūkį nepažįstamajam – kuris iš jūsų ilgiau išsilaikys ant pašėlusio gyvūno nugaros.

Galima daryti varžybas ant dviejų bulių vienu metu

Visiškai saugu tiek suaugusiems, tiek vaikams

Galima pramogauti tiek lauke, tiek patalpose

besisukantis bulius

Didysis pagrindas

5 x 5m ploto pripučiamas gardas. Dažniausiai naudojamas lauke, didelėse erdvėse. Puiki pramoga įmonių šventėms, didelėms šventėms ir didelėms žmonių grupėms, kadangi žiūrovai gali patogiai stebėti kaubojų per gardo tvorą.

Pritaikyta įvarioms erdvėms

Mūsų siūlomas bulius su saugiu pripučiamu pagrindu (pagrindai skirtingi – pritaikyti laukui ir patalpoms) gali tapti vakarėlio pažiba. Įrangą galime atgabenti bet kur. Jūsų rengiamas festivalis, gimtadienis, įmonės šventė, bernvakaris, mergvakaris, originalios vestuvės ar bet kuris kitas renginys gali tapti ilgam įsiminsiančiu įvykiu.

Rodeo bulių pristatysime visoje Lietuvoje. Mechaninis bulius su pripučiamu pagrindu – puiki pramoga tiek atvirai erdvei, tiek uždaroms patalpoms, jei jose pakanka vietos. Galime išnuomoti ir pristatyti tik įrangą arba atvykti ir suorganizuoti pramogą didesnėje jūsų šventėje.

Mechaninis bulius mažas pagrindas

Mažasis pagrindas

Apvalus, 4 m skersmens pagrindas. Jį dažnai naudojame patalpų viduje, mažesnėse ar sunkiau pasiekiamose erdvėse. Populiaresnė pramoga bernvakariuose, gimtadieniuose ir kitose mažesnėse šventėse.

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų