Meniu Uždaryti

Komandinės žaidynės iki 200 asmenų

Tai programa didesnių įmonių vasaros šventėms, kurios metu visas kolektyvas, suskirstytas į komandas, vienu metu įveikinės įvairias rungtis. Komandos išbandys vis naujas rungtis, jose susitikdamos su vis naujais oponentais. Ši originali, įdomiausių rungčių pilna programa skirta kolektyvams iki 200 asmenų, o jos trukmė 4 val.

Komandinės žaidynės, iki 200 asmenų, apie 4 val.

Komandinės žaidynės (iki 200 asmenų)

4000 Eur + PVM
 • Originalios, linksmos, kolektyvą apjungiančios rungtys
 • Mes pasirūpiname visa žaidynių eiga
 • 20 komandų iki 10 žmonių
 • Rotacijų tipo žaidynės
 • Standartinė trukmė - 4 valandos
 • Dalį žaidimų galima pasilikti ir po programos
 • Papildomoms pramogoms 15 % nuolaida

Trumpas komandinių žaidynių aprašymas

Komandinės žaidynės iki 200 asmenų

Jei jūsų įmonės kolektyvą sudaro iki 200 asmenų ir norite per kelias valandas išbandyti gausybę pramogų – šis paketas skirtas jums.

Pagrindinė žaidynių dalis sudaryta iš 8 skirtingų originalių rungčių – nuo netikėtai originalių krepšinio ir futbolo rungčių, iki  varžymosi radijo bangomis valdant mašinėles. 

Pramogautojai suskirstomi į 20 komandų, kurias sudaro iki 10 žmonių.  Komandos pagal iš anksto kiekvienai komandai paruoštą grafiką susirungia vis kitoje rungtyje. Kiekvienai rungčiai skiriama apie 15 min., tad pramogos nuolat keičiasi ir nespėja pabosti.

Preliminari trukmė 4 val.

detalus komandinių žaidynių iki 200 žmonių aprašymas

Žaidynių eiga

Tai pramogų rinkinys didelėms įmonėms, kurios nori aktyvios, komandinę dvasią stiprinančios dienos.

Paruošėme išsamią 4 valandų komandinių žaidinių programą – jums tereikia dalyvauti ir rinkti taškus savo komandai.

Ši programa skirta įmonėms, kurių darbuotojų skaičius siekia iki 200 asmenų. Jus suskirstysime į 20 komandų, kurios rotuodamos (vis keisdamos pramogas) išbandys visas skirtingas rungtis, o žaidynių pabaigoje paskelbsime nugalėtojus.

Krepšinis su gumomis
Lankinio žaidimo veiksmas

Aktyvios dienos metu išbandysite net 8 skirtingas pagrindines rungtis: krepšinį su gumomis, švytuoklę, vartomų kubų varžybas, pagalvių mūšį, didįjį smiginį, milžinų futbolą, lankų kovą ir radijo bangomis valdomų mašinėlių varžybas. Kiekviena komanda išbandys visas rungtis pagal iš anksto sudarytą grafiką susirungdama su priešininkais. Vienai rungčiai skirsime 15 minučių. Dienos eigoje turėsime trumpą pertrauką, kurios metu pasistiprinsite ir atgausite jėgas.

Apie pramogų paketo pramogas

Krepšinis su gumomis – kupinas įtampos žaidimas tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Žaisite krepšinį, pririšti specialiomis gumomis, kurios neleis taip lengvai pasiekti krepšio. Teks pasistengti, kad pasipriešintumėte, tiek kitai komandai, tiek štemptų gumų jėgai. Žaidimas, kuriame prireiks taiklumo, atkaklumo ir intensyvaus komandinio darbo.

Dar viena iš  rungčių, kurią teks išbandyti – švytuoklė. Komandos narių darbas – kuo išlgiau išsilaikyti ant pakylos, kol priešininkai bando juos nuversti švytuodami minkštu milžinišku bumbulu. Stengiantis išvengti priešininkų kirčių reikia nepamiršti ir pačiam įdėti pastangų, kad ant kitų komandų nariai kuo trumpiau išsilaikytų ant kojų. Tai be galo linksma ir puikių emocijų žaidynėms suteiksianti rungtis.

Abejingų nepaliks visada gerą nuotaiką garantuojančios vartomų kubų varžybos. Jų metu kartu su komandos nariais būdami milžiniškame pripučiamame kube, stengsitės kuo greičiau jį nuridenti iki finišo linijos ir aplenkti priešininkus. Prireiks ne tik jėgos, bet ir sumanumo, laiku atliekamų veiksmų ir puikaus bendravimo komandoje.

Taip pat turėsite progą grįžti į vaikystę ir susikauti modifikuotame pagalvių mūšyje. Jo metu įsikursite ant buomo specialioje platformoje. Jūsų užduotis – smagiai besišvaistant pagalve išmušti priešininką iš pusiausvyros ir priversti jį nukristi nuo buomo.

Jėgas taip pat išbandysite ir bandydami pataikyti specialius futbolo kamuolius į milžinišką pripučiamą dartų lentą. Reikės surinkti daugiau taškų už priešininkus, tad kiekvienas spyris – svarbus.

Pramogų dienos metu teks pasimatuoti ir milžiniškus batus bei pabandyti žaisti futbolą. Šis milžinų futbolas su didbačiais – tikras iššūkis. Vartus pasiekti nebus lengva ne tik dėl apsunkusių kojų, bet ir dėl pilvus riečiančio juoko.

Lankų kova – klasikinis komandinis žaidimas, kuriame teks įveikti priešininkų komandą šaudant iš lankų. Jūsų tikslas – pataikyti į priešininkų taikinį, na arba patį priešininką. Tad kodėl gi neišbandžius kolegiškos konkurencijos? Šaudoma strėlėmis minkštais galais – tad žaidimas tikrai smagus. Nors šaudyti iš lanko gali atrodyti ne taip ir lengva, tačiau pabandę keletą kartų pajusite, kaip tobulėjate ir norėsite žaidimą tęsti ir tęsti.

Taip pat teks pamiklinti ir pirštus. Specialiu pulteliu valdysite radijo bangomis valdomus bagius specialiai įrengtoje trąsoje. Tai nebus taip paprasta, kaip gali pasirodyti – skubėjimas ir jėga čia ne geriausia strategija.

O be komandinių rungčių, pertraukėlių metu ar nenorintiems intensyviai rungtis taip pat pasiūlysime keletą neįpareigojančių pramogų. Jūsų lauks įvairūs dideli mediniai lauko žaidimai – milžiniška Jenga, Cornhole ir mažiau žinomi tačiau ne ką mažiau įdomūs žaidimai. Šiuos žaidimus galima tiesiog pabandyti po vieną ar keliese, o galima ir užplūsti didele grupe. Taip pat norintiems ramesnių pramogų bus paruošti originalaus žaidimo – pit pat mini golfo stalai, kuriuos galėsite išbandyti tiesiog laisva forma arba tęsdami komandinių žaidynių dvasią – susirungti tarpusavyje. Čia turėsite golfo kamuoliukus į skylutes įmušti biliardo lazdomis. Taip pat jūsų lauks ir klaisikiniai mini golfo takeliai.

Žaidynių pabaiga

 

Pasirūpine visa žaidynių komandinių rungčių dalimi nepamiršime ir finalinio akcento – rezultatų paskelbimo ir nugalėtojų pagerbimo. Vos 4 vlandos pramogų. o įspūdžių užteks iki kitos vasaros šventės. Paliksime jus atsipūsti ir pramogauti vakarinėje šventės dalyje. Pasirūpinsime ir muzika – į komplektą įeina dvi garso kolonėlės VONYX. Tiek jas, tiek medinius žaidimus ir pit pat golfo takelius galėsite pasilikti visam vakarui.

Šis paketas paruoštas taip, kad tiktų įvairiausius pomėgius turintiems asmenims. Tačiau, jeigu norite kitokios pramogos ar kitų korekcijų programoje – rašykite. Draugams.lt meniu yra virš 50 skirtingų pramogų, taigi tikrai rasime tokią struktūrą, kuri jums tiktų labiausiai. 

švytuoklė wrecking ball
Pagalvių mūšio pramoga

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 200 asmenų
 • Kaina 4000 Eur + PVM (4 val. programa)
 • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 15 % nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės komandine pramoga, daromos kitos modifikacijos