Meniu Uždaryti

midi+ paketai
vasaros šventėms kolektyvams iki 100 asmenų

Su kolegomis ruošiatės vasaros šventei ir galvojate kaip užpildyti dieną?  3 valandų ir dar ilgesnės trukmės programos, kuriose vienu metu įspūdžių semsitės pačiose įvairiausiose komandinėse ir asmeninio tipo lauko pramogose.

midi+ paketai, iki 100 asmenų, nuo 3 val

MIDI+ Sausumos

2600 Eur + PVM Papildoma valanda 500 Eur + PVM
 • Laisvas, festivalio tipo formatas
 • Standartinė trukmė - 3 valandos
 • Mechaninis bulius, krepšinis su gumomis, stalo futbolas, švytuoklė, vartomi kubai, limbo, pit-pat mini golfas, mini golfas, mediniai lauko žaidimai, garso kolonėlės VONYX
 • Suruošiame pramogas, paaiškiname, vedame jas
 • Dalį žaidimų galima pasilikti ir po programos
 • Papildomoms pramogoms 10% nuolaida

MIDI+ su vandeniu

2600 Eur + PVM Papildoma valanda 500 Eur + PVM
 • Laisvas, festivalio tipo formatas
 • Standartinė trukmė - 3 valandos
 • Elektriniai vandens šautuvai, kanupolas, švytuoklė, didysis smiginis, kubų bokšto statybos, vandens batai, biliardas, beer pong, pit-pat mini golfas, medinukai, kolonėlės VONYX
 • Suruošiame pramogas, paaiškiname, vedame jas
 • Dalį žaidimų galima pasilikti ir po programos
 • Papildomoms pramogoms 10% nuolaida

Trumpas midi+ paketų aprašymas

midi+ sausumos

Pramogų programa įmonių vasaros šventėms, kurių kolektyvus sudaro iki 100 narių. 

Tai laisvo tipo rinkinys, kuriame nėra išankstinio skirstymo komandomis ar griežtos struktūros, tiesiog pačios įvairiausios pramogos, kurias kiekvienas gali pasirinkti pagal savo pomėgius.

Toks laisvas formatas leidžia tiesiog mėgautis švente, o norintys varžybų, ras ir komandinių rungčių, kuriose galės pasivaržyti.

Minimali trukmė 3 val.

į paketą įeinančios pramogos

3 val. paketo kaina 2600 Eur + PVM
Papildoma valanda 500 Eur + PVM

10% nuolaida visoms papildomai užsakomoms paslaugoms

midi+ su vandeniu

Pramogų rinkinys kolektyvams iki 100 asmenų. Jis pukiausiai tinka karštoms vasaros dienoms, kadangi pakete daugybė su vandeniu susijusių pramogų, taigi ne tik pramogausite, bet ir atsivėsinsite.

Laisva struktūra leidžia kiekvienam džiaugtis tokiomis pramogomis, kokiomis nori. Jei kažkuri patiko, gali nuo jos nepasitraukti visos programos metu.

Įvairaus tipo pramogų rinkinyje kiekvienas ras savo tipo pramogą – nuo komandinio kanojų polo iki asmeninių lauko žaidimų.

Minimali trukmė – 3 valandos.

į paketą įeinančios pramogos

3 val. paketo kaina 2600 Eur + PVM
Papildoma valanda 500 Eur + PVM

10% nuolaida visoms papildomai užsakomoms paslaugoms

detalus midi+ pramogų paketų aprašymas

MIDI+ SAUSUMOS

Tai laisvo festivalio tipo pramogų paketas vasaros šventėms, kolektyvams iki 100 asmenų. Šis paketas skirtas vietovėms, kuriose nėra vandens, taigi visos veiklos vyksta ant sausumos. 

Paketo pramogos yra labai lanksčios struktūros, jose gali dalyvauti nuo vieno žmogaus iki nemažų komandų, taigi įsidrąsinti ir pasipraktikuoti galima mažomis grupelėmis, o apsipratus surinkti komandą ir mesti iššūkį kolegoms.

Mechaninis bulius
Griovimo rutulys

Programos pagrindas – originalios pramogos, kuriomis gali džiaugtis įvairus narių kiekis. Didžiausios originalios pramogos apie kurias suksis visa šventė yra krepšinis su gumomis, mechaninis bulius ir didysis stalo futbolas.

Mechaninis bulius – solo pramoga, kurią daug kas matę ne tik amerikietiškuose filmuose, bet ir Lietuvos kurortuote. Šią pramogą išbandyti nori visi, o azartiškiausi pradeda siekti geriausių rezultatų, taigi praktikuojasi ir varžosi dėl geriausio dienos kaubojaus vardo, kuris dienos pabaigoje laimi rodeo čempiono skrybėlę.

Stalo futbolą turbūt išbandę yra visi, tačiau ar bandėte įsijausti į fugūrėlės vaidmenį? Visi žaidėjai, esantys vienoje eilėje privalo judėti koordinuotai, derinti veiksmus su kitoje eilėje esančiais žaidėjais. Taigi, nors iš šalies žaidimas yra paprastutis, jame pilna iššūkių, taigi kartą pabandžius norisi bandyti ir vėl ir vėl, taigi ši pramoga dažnai tampa vakarėlio ašimi.

Na, o krepšinis su gumomis yra masiškiausia ir didžiausia pramoga šiame pakete. Milžiniška pripučiama žaidimo aikštelė, kurioje žaidėjai prie savo aikštės pusės yra prikabinti gumomis. Taigi, kuo labiau bėgate į priekį, tuo labiau jus traukia atgal. Komandinis žaidimas pasidaro labai įtemptas, tiesiogine ta žodžio prasme. Žaidėjui įsibėgėjus mesti kamuolio, jis tiesiog parskrenda atgal. O kaip gintumėtės tokiu atveju? Žaidimą gali žaisti ir du žaidėjai, o kiti tiesiog džiaugtis tokiu renginiu.

Nors šios trys pramogos pritraukia daugiausiai dėmesio, pramogų diena jomis toli gražu nesibaigia. Visi tiesiog privalo išbandyti švytuoklės, vartomų kubų pramogas ir bent kartą pralįsti pro limbo palmių kartį.

Vartomi kubai – pramoga, kuria gali džiaugtis nuo vieno iki 8 (o pasistengus ir dar daugiau) žmonių vienu metu. Tiesa, šios pramogos didžiausias privalumas – tai, kad ją stebėti netgi linksmiau, nei joje dalyvauti. Sėkmingai ridenti kubą reikia gerai koordinuoto komandinio darbo, o vienam iš komandos narių išsimušus iš ritmo jis pradeda ridentis, tarsi skalbimo mašinoje. Taigi, išskirtinių įspūdžių, nuotraukų ir kadrų šioje pramogoje visuomet būna daugybė.

Švytuoklė – griovimo rutulys. Žaidėjai stovi ant platformų, tarp kurių kabo didelis rutulys, pramogautojai kamuolį stumdo vienas į kitą, mėgindami taip nuversti juos nuo savo platformų. Tai turbūt universaliausia pramoga. Galima rungtyniauti po vieną, galima komandomis, o gali ir keturi žaidėjai, kiekvienas už save. Jei tiesiog einate su draugu pro šią pramogą, galite greitai susiremti, o jei susidomėjusių žmonių grupė didesnė – galima lipti po 4. Kiekvienas žaidimas įvyksta gana greitai, taigi niekam netenka ilgai laukti. O ši pramoga tinka paties įvairiausio amžiaus žaidėjams, taigi jei šventėje dalyvauja vaikai, jie taip pat galės džiaugtis šia pramoga.

Limbo – mažas didelis akcentas visoje šioje šventėje. Didelės palmės tarp kurių kabo limbo kartis. Teisingai parinkus šios pramogos vietą ji ne tik papuošia renginį, bet ir kiekvienas pro ją nepraeina, nepabandęs.

Ne visi kolektyvo nariai be sustojimo linksminasi didžiosiose pramogose. Norėdami pailsėti arba tiesiog ramiau leisti dieną, taip pat turės didelį pramogų pasirinkimą. Įvairūs dideli mediniai lauko žaidimai – milžiniška Jenga, Cornhole ir mažiau žinomi tačiau ne ką mažiau įdomūs žaidimai. Šiuos žaidimus galima tiesiog pabandyti po vieną ar keliese, o galima ir užplūsti didele grupe. Taip pat norintiems ramesnių pramogų bus paruošti mini golfo takeliai, o norintiems šio to naujo – pit pat mini golfo takeliai. Tai mini golfo ir biliardo mišinys – mini golfo takelis ant kojų, kuriame kamuoliukai mušami biliardo lazda. Šios pramogos puikiai tinka norintiems atsipūsti ar rasti veiklos, kuria galima užsiimti vienoje rankoje turint gėrimą. 

Šis pramogų rinkinys užpildys dieną įspūdžiais, kiekvienas ras sau norimą pramogą, kuri apie šventę paliks tik geriausius įspūžius ir puikias nauotraukas. Taip pat, į komplektą įeina dvi garso kolonėlės VONYX, taigi nereikės rūpintis garsu renginyje.

Minimali programos trukmė – 3 valandos, tačiau ją galima tęsti tiek, kiek jūsų šventei būtų tinkamiausia.

Vartomų kubų pramoga
Žaidimų rinkinys
Krepšinis su gumomis

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 100 asmenų
 • Kaina 2600 Eur + PVM (3 val. programa)
 • Papildoma valanda kainuoja 500 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 10% nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

MIDI+ SU VANDENIU

Tai pramogų paketas vasaros šventėms, kolektyvams iki 100 asmenų. Šis paketas skirtas vietovėms, kuriose yra vandens telkinys, mat dalis pramogų vyksta vandenyje. Puikiai tiks karštoms vasaros dienoms.

Pakete rasite tiek komandinių, tiek pavienių pramogų, tad bus galima ne tik linksmintis be įsipareigojimų, bet ir mesti iššūkį kolegai ar surengti pilnas varžybas tarp skyrių ar departamentų surinkus didesnes komandas.

Vyras vandens šautuvų kovos metu
Kanupolas

Programos pagrindas – originalios pramogos, kuriomis gali džiaugtis įvairus narių kiekis. Didžiausios originalios pramogos apie kurias suksis visa šventė yra elektrinių vandens šautuvų kova, kanupolas ir kubų bokšto statyba.

Elektrinių vandens šautuvų kova – tai turbūt geriausia pramoga karštomis vasaros dienomis. Komandinė rungtis su galingais elektriniais vandens šautuvais, kuriais turite peršauti oponentų taikinius. Tai abejingų nepaliekanti rungtis. Teisėjas seka, kurių žaidėjų asmeniniai taikiniai peršaunami ir kas krenta iš žaidimo, tačiau gerų įspūdžių žaidime per akis yra visiems žaidėjams iki vieno.

Taip pat šiame šventiniame pakete jūsų lauks kanupolas – komandinis žaidimas, kurio tikslas – irkluojant baidarę įmesti kamuolį į priešininko vartus. Nepaprastai smagus ir azartiškas žaidimas nepaliks abejingų. Na, o netikėta skirtingų sporto šakų ir žaidimų kombinaciją suteiks įspūdžių, kurių nepamiršite ilgai.

Na, o trumpam poilsiui nuo vandens jūsų lauks pripučiamų kubų bokšto statyba. Daugybės emocijų ir komandinio darbo reikalaujanti rungtis. Dvi komandos gauna po 10 pripūstų kubų. Pirmas kubas turi keturias virves, pritvirtintas prie jo. Šias virves ima komandos nariai ir kiek gali plačiau išsiskleidžia (eina į kraštus nuo kubo). Likę komandos nariai šį kubą užkelia ant kito ant žemės esančio kubo. Po po abu šiuos kubus užkrauna ant trečiojo. Taip palengva statomas bokštas, kurio viršūnę komandos nariai valdo virvėmis. Tikslas – per 5 minutes pastatyti aukštesnį bokštą, kuris išstovi bent 10 sekundžių, greičiau, nei tai padaro oponentai. 

Be šių trijų pramogų jūsų lauks ir daugybė kitų linksmybių. Pakviesime išbandyti švytuoklės, pripučiamo smiginio ir didžiojo biliardo pramogas.

Švytuoklė – griovimo rutulys. Žaidėjai stovi ant platformų tarp kurių kabo didelis rutulys, pramogautojai kamuolį stumdo vienas į kitą, mėgindami taip nuversti juos nuo savo platformų. Tai turbūt universaliausia pramoga. Galima rungtyniauti po po vieną, galima komandomis, o gali ir keturi žaidėjai, kiekvienas už save. Jei tiesiog einate su draugu pro šią pramogą, galite greitai susiremti, o jei susidomėjusių žmonių grupė didesnė – galima lipti po 4, o kiekvienas žaidimas įvyksta gana greitai, taigi niekam netenka ilgai laukti. O ši pramoga tinka paties įvairiausio amžiaus žaidėjams, taigi jei šventėje dalyvauja vaikai, jie taip pat galės džiaugtis šia pramoga.

Pripučiamas smiginis –  tai milžiniška smiginio lenta į kurią reikia pataikyti minkštais kamuoliais, kurie spiriami prilimpa prie jos. Esate įgudę futbolo žaidėjai? Puiku! Nesate kamuolio spardę nuo mokyklos laikų? Didelis šansas, kad nugalėsite ir futbolininkus! Galėsite rungtis tiek dviese, tiek komandomis.

Neskubančių pramogautojų lauks didysis biliardas. Tai pripučiamas didelis biliardo stalas, kuriame rutulius atstoja spalvoti futbolo kamuoliai. Šis žaidimas žaidžiamas kojomis, tačiau labai griežtų taisyklių nėra. Kiekvienas moka žaisti biliardą pagal savo krašto taisykles ir mes galime tik patarti kokiomis žaisti jums.

Nenorintys intensyviai rungtis, tačiau vis tiek norintiems smagiai praleisti laiką taip pat turės didelį pramogų pasirinkimą. Pramoga, kurią galės išbandyti visi norinyts – vandens batai. Specialūs batai, kuriuos įvaldyti yra sudėtinga, tačiau norint – pavyksta. Tai puiki pramoga poilsiaujant. Tai puiki pramoga ne tik šiuos batus bandančiam asmeniui, tačiau ir visai jį palaikančiai komandai. Jūsų taip pat lauks įvairūs dideli mediniai lauko žaidimai – milžiniška Jenga, Cornhole ir mažiau žinomi tačiau ne ką mažiau įdomūs žaidimai. Šiuos žaidimus galima tiesiog pabandyti po vieną ar keliese, o galima ir užplūsti didele grupe. Na, o norintiems išbandyti kažką naujo puikiai tiks pit pat mini golfo takeliai. Tai mini golfo ir biliardo mišinys  – mini golfo takelis ant kojų, kuriame kamuoliukai mušami biliardo lazda. Na o azartiškiems šventėjams puikiai tiks klasikinė pramoga – beer pongas. Paruošime stalus su stiklinėmis ir kamuoliukais, tad pramogauti galėsite kada tik panorėję.

Šis pramogų rinkinys puikiai tiks karštai vasaros dienai – atgaivins ir nepagailės azartiškų emocijų net ir nenorintiems sušlapti. Taip pat, į komplektą įeina dvi garso kolonėlės VONYX, taigi nereiks rūpintis garsu renginyje.

Minimali programos trukmė – 3 valandos, tačiau ją galima tęsti tiek, kiek jūsų šventei būtų tinkamiausia.

didelis pripučiamas smiginis
Pripučiamas biliardo žaidimas

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 100 asmenų
 • Kaina 2600 Eur + PVM (3 val programa)
 • Papildoma valanda kainuoja 500 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 10% nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų

pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas Pripučiama stalo futbolo platforma, kurioje futbolininkų figūrėlėmis tampa tikri žaidėjai. Susisiekti Pripučiamo futbolo paslaugos Pramogos organizavimas 302,50 Eur/pirma val Kaina su PVM

Daugiau informacijos »
video kamera

Vidaus pramogos

vidaus pramogos Čia rasite populiariausias pramogas, kurios tinkamos vidaus patalpoms ir puikiai tinks šaltojo sezono renginių metu. Be jų, žinoma, galite rinktis ir iš visų

Daugiau informacijos »
Mini golfo žaidimas

Mini golfas

Mini golfas Mini golfas yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ar šeima, o taip pat puikus pasirinkimas vestuvėms ar įmonių vakarėliams, kur svečiai patirs

Daugiau informacijos »
Pripučiamas biliardo žaidimas

Pripučiamas biliardas

Pripučiamas biliardas Pripučiamas didelis biliardas, žaidžiamas kojomis. Sužaiskite partiją, milžinų pasaulyje. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Pripučiamo biliardo paslaugos Įrangos nuoma 242 Eur/para Kaina su

Daugiau informacijos »

Zorb lenktynės

Zorb lenktynės Lenktynės pripučiamuose kamuoliuose. Du žaidėjai pripučiamų burbulų viduje bėga specialia trasa, mėgindami pavyti vienas kitą. Laimi tas, kuris paveja pirmas. Išskirtinė pramoga, puikiai

Daugiau informacijos »
Draugams.lt komanda

Mūsų draugų paslaugos

Mūsų draugai renginiuose Bendradarbiaujame su renginių vietomis, maisto tiekėjais, dekoratoriais, papildomų užsiėmimų organizatoriais, vedėjais ir daugeliu kitų. Kartu su jais pasirūpinsime, kad jūsų šventėje nieko

Daugiau informacijos »
Diskų golfo žaidimas

Diskų golfas

Diskų golfas Skraidančių lėkščių golfas yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga. Klasikiniame golfe kamuoliuką reikia pataikyti į duobutę, o diskų golfe – skraidančią lėkštę į specialų

Daugiau informacijos »
Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis Milžiniška pripučiama krepšinio aikštelė. Tiek pulti, tiek gintis žaidime itin sudėtinga, mat visi žaidėjai viso žaidimo metu bus pririšti specialiomis gumomis. Susisiekti

Daugiau informacijos »
Švytuoklė

Švytuoklė

Švytuoklė Pripučiama platforma su milžiniška minkšta švytuokle. Jūsų darbas – atsikratyti ant platformos stovinčių priešininkų, siūbuojant švytuoklę ir bandant juos numušti, pačiam nenuvirstant. Susisiekti Švytuoklės

Daugiau informacijos »
Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis Mechaninis vienaragis – rodeo buliaus pusbrolis. Naujas ir žaismingas, skirtas jūsų spalvotai šventei – tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išsilaikykite kiek tik galite

Daugiau informacijos »
Pinigų kabina, kurioje gaudomi pinigai

Pinigų kabina

Pinigų mašina Kabina, kurioje oro sraute sukasi pinigai, o viduje esantis žmogus bando kiek galima daugiau jų pagauti. Puikus būdas apdovanoti varžybų nugalėtojus ar originali

Daugiau informacijos »
AI kurto treilerio pavyzdys

Tematiniai AI treileriai

Tematinės AI foto ir/ar treileriai Dirbtinio intelekto įrankiais Draugams.lt kuriama naujiena renginiams. Renginio metu AI pagalba sukuriamos tematinės renginio dalyvių nuotraukos ir/ar menamų filmų treileriai

Daugiau informacijos »
Bernvakario dalyviai smagiai leidžia laiką

Draugams.lt bernvakariai

draugams.lt bernvakariai Vilniuje Norite bernvakario Vilniuje, kurio programa būtų visiškai pasirūpinta? Ieškote idėjų bernvakariui? Draugams.lt bernvakarių erdvėje išbandysite jėgas mūsų siūlomose pramogose, pasikaitinsite pirtyje, atsipalaiduosite

Daugiau informacijos »
Protmūšio vedimas

Protmūšiai

Protmūšiai Protmūšio žaidimo rengimas, organizavimas ir vedimas. Puiki pramoga įmonės vakarėliui, intelektualias pramogas mėgstančiai draugų kompanijai ar bet kuriai kitai šventei. Susisiekti mūsų teikiamos paslaugos

Daugiau informacijos »
Kamuoliai ir kita įranga

Laisvalaikio rinkiniai

Laisvalaikio rinkiniai Laisvalaikio rinkiniai, pramogaujantiems gamtoje. Puikus pasirinkimas vykstantiems į sodybą, stovyklavietę ar tiesiog prie ežero. Galite rinktis iš kelių skirtingų variacijų Susisiekite Įrangos nuoma

Daugiau informacijos »
putų šou

Mergvakariai

Mergvakariai Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo. Susisiekite Įrangos nuoma Ką siūlome jūsų

Daugiau informacijos »
beerpong zaidimas

Šventės įmonėms

Šventės įmonėms Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi. Susisiekite

Daugiau informacijos »
nykstuku zaidimas

Originalūs žaidimai

Originalūs žaidimai Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis. Siūlome jau egzistuojančius žaidimo paketus arba

Daugiau informacijos »
Vandens burbulas baseine

Vandens burbulai

Vandens burbulai Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten,

Daugiau informacijos »
zmogus su vandens sautuvu

Bernvakariai

Bernvakariai Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote! Bernvakariai mūsų erdvėje Vilniuje Susisiekite Pilna programa Įranga Dažniausiai mūsų

Daugiau informacijos »
besisukantis bulius

Rodeo bulius

rodeo bulius Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.O gal norite divejų bulių vienu metu?

Daugiau informacijos »
Sumo kostiumų nuoma

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems! Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Sumo kostiumų siūlomos

Daugiau informacijos »
Lankų kova

Lankų kova

Archery tag lankų kova Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms! Susisiekti dėl šventės Apie žaidimą Lankų kovos siūlomos paslaugos

Daugiau informacijos »
Žaidimų rinkinys

Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai Lauko ar vidaus žaidimų rinkinys jūsų šventei. Skirtingi žaidimai, kurie patiks įvairioms auditorijoms. Jūsų vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir kitoms šventėms. Susikomplektuokite sau

Daugiau informacijos »

Vartomų kubų pramoga

Pripučiamų kubų lenktynės Pripučiami kubai, kuriuose esančios komandos verčia juos nuo sienos ant sienos taip tarpusavy lenktyniaudamos. Išskirtinė komandinė pramoga. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės

Daugiau informacijos »
Taiklumo varžybų platforma

Taiklumo varžybos

Taiklumo varžybos Speciali pripučiama platforma su elektroniniais taikinių. Tikslas – įvairiuose žaidimuose nugalėti priešininką į taikinius mėtant ir spardant kamuolius bei šaudant iš lanko. Apie

Daugiau informacijos »
Gladiatorių kova

Gladiatorių kova

Gladiatorių kova Mobili pripučiama arena padės jums pasijausti tarsi tikrais kovotojais nuverčiant priešininką į pripučiamą bedugnę. Siūlome dvi skirtingas pakylas vaikams ir suaugusiems. Apie pramogą

Daugiau informacijos »
putu pramogos

Putų šou

Putų šou Putų pramogos –  be proto populiari pramoga. Mes ne tik gaminame putas specialiomis patrankomis, bet ir kuriame šventes su pripučiamomis putų čiuožynėmis ar

Daugiau informacijos »