Meniu Uždaryti

360° asmenukių kamera

Nepakartojamas jūsų vakaro akcentas – 360° vaizdo kamera, su kurios pagalba sukursite įsimintiniausias besisukančias video asmenukes tiek po vieną ar poromis, tiek su būreliu draugų.

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Standartinė kaina

180 Eur/val Minimalus užsakymas - 2 val.
  • Pristatome, sumontuojame ir prižiūrime įrangą
  • Integracija su socialiniais tinklais
  • Išskirtinis video formatas

Viso vakaro kaina

600 Eur Trukmė - 5 val.
  • Pristatome, sumontuojame ir prižiūrime įrangą
  • Integracija su socialiniais tinklais
  • Išskirtinis video formatas

Daugiau apie 360° asmenukių kamerą

Išskirtinis, originalus asmenukių, video formatas

Integracija su Instagram, Facebook ir kitais socialiniais tinklais

Galimybė filmuotis savo telefonu ar kamera

Filmuota medžiaga puikiai papildys jūsų renginio filmą

Asmenukių platforma

Apie 360° asmenukių kamerą

Karščiausia naujiena foto ir video pasaulyje. 360° besisukanti kamera, užfiksuosianti nepakartojamas video asmenukes. Pozuokite vienas ar su draugais ir džiaukitės ispūdingais vaizdo įrašais.

Integracija su socialiniais tinklais

Nufilmuotą vaizdo įrašą galėsite atsisiųsti sau ar iš karto paskelbti socialiniuose tinkluose „Instagram“ ar „Facebook“. Garantuojame, jog šie vaizdo įrašai sulauks neįtikėtinos gausybės patiktukų.

Galimybė filmuotis savo telefonu

Vakaro metu video filmuojame mūsų įranga, tačiau yra galimybė vaizdo įrašus daryti ir savo telefonu, kad galėtumėte juos apdoroti pagal savo pageidavimus.

Filmuota medžiaga

360° asmenukių kameros vaizdo medžiaga taps puikiu ir išskirtiniu papildymu jūsų šventės filmui. Užfiksuokite besilinksminančius jūsų vestuvių šventės svečius, įmonės šventėje besilinksminančius kolegas, šėlstančius festivalio dalyvius ir kt.

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų