Meniu Uždaryti

maxi pramogų paketas

Ateina vasaros šventė ir norite, kad jūsų didžiulis įmonės kolektyvas pasisemtų geriausių įspūdžių? Visa diena, kupina įvairiausių pramogų, kurios, dienos eigoje keičiasi tarpusavyje. Visi ras sau patinkančią veiklą, o į darbus grįš su nauja energija.

trumpas maxi paketo aprašymas

maxi paketas

Dideliems kolektyvams (100-700 žmonių) aktyvioms šventėms, trunkančioms visą dieną.

Dalis veiklų rotuoja, pavyzdžiui SUP polo ir vandens šautuvų mūšis vyksta karščiausiu metu, o tokios pramogos kaip vartomų kubų lenktynės ar burbulų futbolas, tuo metu kai vėsiau. 

Visos dienos metu vyksta daug pramogų, dalį jų vedame mes, o dalį paliekame savieigai. 

Šios šventės metu pramogą sau ras kiekvienas, bus puiki proga išmėginti dar niekur nematytas pramogas, pasivaržyti ir pasilinksminti.

detalus maxi paketo aprašymas

Zorb kamuolys

Kam skirtas MAXI paketas

Tai paketas, kurį galima vadinti pramogų festivaliu. Jis yra skirtas didelėms šventėms, trunkančioms visą dieną. Šio paketo galimybes drąsiai gali išnaudoti 100-600 žmonių grupės, o kartais – ir didesnės.

Tai pilna pramogų diena, kai kurios pramogos vyksta visos dienos metu, kitos, išskirtinesnės, rotuoja, priklausomai nuo paros meto ir pan. Šios šventės bet kuriuo momentu kiekvienas ras sau tinkamą pramogą. Rekomenduojame laisvą formatą – spontaniškai besiformuojančias komandas kiekvienai pramogai, nedarant oficialių turnyrų ar nesekant komandos įskaitos.

Geros nuotaikos palaikymas

Visos šventės metu gerą nuotaiką palaikyti padės VONYX stereofoninės kolonėlės ir Fotoveidrodis – jau klasika tampanti pramoga. Visi galės nusifotografuoti taip, kaip save mato veidrodyje, ir iš karto gauti momentinę nuotrauką su jūsų renginiui paruoštu rėmeliu. 

Ramios visos dienos metu vykstančios pramogos

Visos dienos metu norintys pailsėti, ramiai papramogauti besišnekučiuojant ar pažaisti su vaikais, gali džiaugtis tokiomis pramogomis kaip mini golfas. Tam paruošime du skirtingus takelius. Pabodus mini golfui galima išmėginti medinių lauko žaidimų rinkinį, pradedant Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu cornhole ir baigiant sofistikuotuoju pusiausvyros žaidimu. Tam bus paruoštas penkių žaidimų rinkinys. 

Pramogos vaikams

Be jau minėtų medinių lauko žaidimų ir mini golfo vaikų lauks batutukas su vandens baseinėliu. O didžiausio vaikų populiarumo visad sulaukianti pramoga – pripučiami vandens burbulai. Tai visuomet minią vaikų pritraukianti pramoga. Draugams.lt komanda pasirūpins, kad vandenyje visuomet būtų trys burbulai, kurie be sustojimo rotuotų, o vaikais būtų pasirūpinta. Ši pramoga truks net 5 valandas.

Putų pramogos

Vaikus taip pat be galo traukia ir putų šou. O vaikai iš tikro ne taip daug skiriasi nuo suaugusių. Karštą vasaros dieną putų pramogos yra vienas geriausių būdų atsivėsinti. Net dvi valandas veiks 25 metrų čiuožynė į vandenį ant kurios putų patranka bus pučiamos putos, taigi vienu metu bus galima džiaugtis ir čiuožyne, ir putomis, ir vandeniu. 

Visiems atsidžiaugus čiuožyne bus paruoštas aptvaras dviejų valandų vakarėliui putose. Tai specialus pripučiamas aptvaras šalia kurio statoma vakarėlių muzikos kolonėlė ir galima mėgautis nepakartojama diskoteka putose. Maloni vėsa, puiki nuotaika ir labai gržūs kadrai garantuoti.

Savarankiškos dienos pramogos

Greta pagrindinių dienos pramogų, taip pat bus ir varžymosi pramogų, kuriomis savarankiškai bus galima džiaugtis visos dienos metu. Didysis kojų biliardas, kuriame vietoje rutulių naudojami futbolo kamuoliai, o vietoje lazdų – jie spardomi kojomis. 

Taip pat gladiatorių kovų platforma leis kiekvienam pasijausti senų laikų TV šou “Amerikos Gladiatoriai” žvaigždėmis. Svarbiausia – nuo pripučiamos pakylos kuoka nuversti oponentą, kol jis nenuvertė jūsų.

Trečia savarankiška visą dieną vykstanti pramoga – skraidančių diskų golfas. Teritorijoje bus paruoštos specialios trasos. Tikslas – nuo startinio taško skraidantį diską įmesti į specialų taikinį per kiek įmanoma mažiau metimų. Visai taip, kaip klasikiniame golfe į duobutę kamuoliuką reikia įmušti per kiek įmanoma mažiau smūgių. 

Atsipalaidavimo pramogos

Visos dienos ir vakaro metu bus paruošta pripučiamų sūkurinių vonių SPA. SPA ramybės erdvė, kuroje bus galima atsipalaiduoti visos dienos ir vakaro metu.

Amerikietiškų filmų mėgėjai žino kas yra beerpong. Nežinantiems – parodysime. Pastatysime net tris specialius stalus, kuriuose visos dienos metu bus galima rungtis su kolegomis parodant taiklumą ir kitus sugebėjimus.

O eklektikos mėgėjams turime naujieną – taurelių jūrų mūšio stalą. Žaidžiamas kaip klasikinis jūrų mūšio žaidimas, kuriame reikia atspėti kur slepiasi oponento laivai. Tik atspėjus oponentas turi išgerti taurelę. Tai labai greitai vakarėlio įsisiūbavimą skatinatis žaidimas.

 

Pramogos, kuriomis pradedama diena

Nuo pat šventės pradžios kiekvienas galės išbandyti mechaninio buliaus pramogą. Nors vieniems pakanka bulių tik išbandyti kartą ar du, tikriems kaubojams gimsta azartas pasiekti geriausią laiko rezultatą ir laimėti čempiono skrybėlę. Ši pramoga vyks  5 valandas, po kurių bus skelbiamas geriausią rezultatą pasiekęs asmuo.

Kita aktyvi varžybų pobūdžio pramoga, kuri veiks nuo pat šventės pradžios yra taiklumo varžybos. Pripučiama platforma su elektroniniais taikiniais, į kuriuos reikia mėtyti ar spardyti kamuolius arba šaudyti iš strėlių. Elektroninė sistema fiksuoja pataikymus ir po 60 žaidimo sekundžių skelbia nugalėtoją. Tai yra labai įtraukianti pramoga ir puikus įrankis išjudinti žmones šventės pradžioje. Ji veiks 5 valandas nuo šventės pradžios.

 

Pramogos, saulei įkaitinus

Saulei įkaitinus pati populiariausia pramoga visuomet būna elektrinių vandens šautuvų mūšis. Geriausiais rinkoje esančiais Spyra 2 vandens šautuvais dvi komandos kovoja tarpusavyje. Vandens srove peršovus asmeninį popierinį taikinį, auka krinta iš žaidimo. Žaidžiama, kol žaidime lieka tik viena komanda. Tai be proto smagi pramoga, po kurios niekas nebesiskundžia dienos kaitra. Žaidimas truks 5 karščiausias dienos valandas.

Taip pat karštoms vasaros dienoms labai tinka kita mūsų vasaros pramoga – irklenčių polo. Vandenyje paruošiame plūdučiuojančius vartus. Dvi komandos po 3 narius ant irklenčių mėgina įmesti kamuolį į oponentų vartus. Tai daroma specialių irklų su iškarpa kamuoliui pagauti pagalba. Šią pramogą tiek pat smagu žaisti, kaip ir ją stebėti. Šį žaidimą vesime 5 valandas ir pasirūpinsime, kad kiekvienas norintis ją išbandytų.

 

Pramogos kaitrai besitraukiant

Saulei pasitraukus iš zenito pradedame kitas aktyvias pramogas. Viena azartiškiausių –  lankų kova. Dvi komandos po 3-5 asmenis specialioje aikštelėje kovoja viena prieš kitą. Strėlėmis su minkštais antgaliais mėgina išmušti savo oponentus arba jų ginamus taikinius. Šioje pramogoje labai greitai tobulėjama todėl žaidimas nepabosta. Tie, kas tik laukia savo eilės žaisti arba tiesiog nori pasidžiaugti šaudymu iš lanko gali praktikuotis skraidančių kamuoliukų tire, kuriame strėle reikia numušti ant oro srauto levituojantį kamuoliuką. Tarpusavyje komandos galės kovoti 5 valandas, tuo tarpu tire treniruotis kiek tik norės.

Kita labai daug teigiamų emocijų tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems pramoga – vartomų kubų lenktynės. Pripučiamuose kubuose komandos iki 3 asmenų bando juos išjudinti ir nusiridenti iki tikslo greičiau, nei tai padaro oponentai. Jei komandinis darbas nėra pats tiksliausias,- komandos užstringa, o kartais tiesiog ridenasi kūliais, kas suteikia labai daug juoko tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Ši pramoga truks 5 valandas.

Pramogos kamuoliuose

Saulei ritantis link kalnelio ir taip nebespinignant pristatysime ir linksmasias pramogas pripučiamuose burbuluose – burbulų futbolą ir zorb lenktynes. Burbulų futbolą žaidžia dvi komandos iki 5 narių kiekvienoje. Nors žaidimo tikslas yra įmušti kamuolį į oponentų vartus, neretai strategija ir azartas pradeda žaidėjus versti daužyti ir vartyti oponentus. Kiekvienam žmogui bent kartą gyvenime tiesiog būtina išbandyti šį žaidimą.

Antra pramoga burbuluose – ZORB lenktynės. Pripučiamoje žiedinėje trasoje du nariai bando vienas kitą pavyti, bėgdami pripučiamos sferos viduje. Vieni šiame žaidime pasijaučia kiap NASCAR lenktynininkai, kiti – kaip žiurkėnai rate. Svarbiausia, kad visi kaip reikiant pasilinksmina.

Abi šios pramogos truks po 5 valandas.

Paketo kaina ir detalės

  • Kaina 6900 Eur + PVM
  • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilnaius arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
  • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 20% nuolaida.

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų

pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas Pripučiama stalo futbolo platforma, kurioje futbolininkų figūrėlėmis tampa tikri žaidėjai. Susisiekti Pripučiamo futbolo paslaugos Pramogos organizavimas 302,50 Eur/pirma val Kaina su PVM

Daugiau informacijos »
video kamera

Vidaus pramogos

vidaus pramogos Čia rasite populiariausias pramogas, kurios tinkamos vidaus patalpoms ir puikiai tinks šaltojo sezono renginių metu. Be jų, žinoma, galite rinktis ir iš visų

Daugiau informacijos »
Mini golfo žaidimas

Mini golfas

Mini golfas Mini golfas yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ar šeima, o taip pat puikus pasirinkimas vestuvėms ar įmonių vakarėliams, kur svečiai patirs

Daugiau informacijos »
Pripučiamas biliardo žaidimas

Pripučiamas biliardas

Pripučiamas biliardas Pripučiamas didelis biliardas, žaidžiamas kojomis. Sužaiskite partiją, milžinų pasaulyje. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Pripučiamo biliardo paslaugos Įrangos nuoma 242 Eur/para Kaina su

Daugiau informacijos »

Zorb lenktynės

Zorb lenktynės Lenktynės pripučiamuose kamuoliuose. Du žaidėjai pripučiamų burbulų viduje bėga specialia trasa, mėgindami pavyti vienas kitą. Laimi tas, kuris paveja pirmas. Išskirtinė pramoga, puikiai

Daugiau informacijos »
Draugams.lt komanda

Mūsų draugų paslaugos

Mūsų draugai renginiuose Bendradarbiaujame su renginių vietomis, maisto tiekėjais, dekoratoriais, papildomų užsiėmimų organizatoriais, vedėjais ir daugeliu kitų. Kartu su jais pasirūpinsime, kad jūsų šventėje nieko

Daugiau informacijos »
Diskų golfo žaidimas

Diskų golfas

Diskų golfas Skraidančių lėkščių golfas yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga. Klasikiniame golfe kamuoliuką reikia pataikyti į duobutę, o diskų golfe – skraidančią lėkštę į specialų

Daugiau informacijos »
Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis Milžiniška pripučiama krepšinio aikštelė. Tiek pulti, tiek gintis žaidime itin sudėtinga, mat visi žaidėjai viso žaidimo metu bus pririšti specialiomis gumomis. Susisiekti

Daugiau informacijos »
Švytuoklė

Švytuoklė

Švytuoklė Pripučiama platforma su milžiniška minkšta švytuokle. Jūsų darbas – atsikratyti ant platformos stovinčių priešininkų, siūbuojant švytuoklę ir bandant juos numušti, pačiam nenuvirstant. Susisiekti Švytuoklės

Daugiau informacijos »
Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis Mechaninis vienaragis – rodeo buliaus pusbrolis. Naujas ir žaismingas, skirtas jūsų spalvotai šventei – tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išsilaikykite kiek tik galite

Daugiau informacijos »
Pinigų kabina, kurioje gaudomi pinigai

Pinigų kabina

Pinigų mašina Kabina, kurioje oro sraute sukasi pinigai, o viduje esantis žmogus bando kiek galima daugiau jų pagauti. Puikus būdas apdovanoti varžybų nugalėtojus ar originali

Daugiau informacijos »
AI kurto treilerio pavyzdys

Tematiniai AI treileriai

Tematinės AI foto ir/ar treileriai Dirbtinio intelekto įrankiais Draugams.lt kuriama naujiena renginiams. Renginio metu AI pagalba sukuriamos tematinės renginio dalyvių nuotraukos ir/ar menamų filmų treileriai

Daugiau informacijos »
Bernvakario dalyviai smagiai leidžia laiką

Draugams.lt bernvakariai

draugams.lt bernvakariai Vilniuje Norite bernvakario Vilniuje, kurio programa būtų visiškai pasirūpinta? Ieškote idėjų bernvakariui? Draugams.lt bernvakarių erdvėje išbandysite jėgas mūsų siūlomose pramogose, pasikaitinsite pirtyje, atsipalaiduosite

Daugiau informacijos »
Protmūšio vedimas

Protmūšiai

Protmūšiai Protmūšio žaidimo rengimas, organizavimas ir vedimas. Puiki pramoga įmonės vakarėliui, intelektualias pramogas mėgstančiai draugų kompanijai ar bet kuriai kitai šventei. Susisiekti mūsų teikiamos paslaugos

Daugiau informacijos »
Kamuoliai ir kita įranga

Laisvalaikio rinkiniai

Laisvalaikio rinkiniai Laisvalaikio rinkiniai, pramogaujantiems gamtoje. Puikus pasirinkimas vykstantiems į sodybą, stovyklavietę ar tiesiog prie ežero. Galite rinktis iš kelių skirtingų variacijų Susisiekite Įrangos nuoma

Daugiau informacijos »
putų šou

Mergvakariai

Mergvakariai Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo. Susisiekite Įrangos nuoma Ką siūlome jūsų

Daugiau informacijos »
beerpong zaidimas

Šventės įmonėms

Šventės įmonėms Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi. Susisiekite

Daugiau informacijos »
nykstuku zaidimas

Originalūs žaidimai

Originalūs žaidimai Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis. Siūlome jau egzistuojančius žaidimo paketus arba

Daugiau informacijos »
Vandens burbulas baseine

Vandens burbulai

Vandens burbulai Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten,

Daugiau informacijos »
zmogus su vandens sautuvu

Bernvakariai

Bernvakariai Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote! Bernvakariai mūsų erdvėje Vilniuje Susisiekite Pilna programa Įranga Dažniausiai mūsų

Daugiau informacijos »
besisukantis bulius

Rodeo bulius

rodeo bulius Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.O gal norite divejų bulių vienu metu?

Daugiau informacijos »
Sumo kostiumų nuoma

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems! Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Sumo kostiumų siūlomos

Daugiau informacijos »
Lankų kova

Lankų kova

Archery tag lankų kova Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms! Susisiekti dėl šventės Apie žaidimą Lankų kovos siūlomos paslaugos

Daugiau informacijos »
Žaidimų rinkinys

Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai Lauko ar vidaus žaidimų rinkinys jūsų šventei. Skirtingi žaidimai, kurie patiks įvairioms auditorijoms. Jūsų vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir kitoms šventėms. Susikomplektuokite sau

Daugiau informacijos »

Vartomų kubų pramoga

Pripučiamų kubų lenktynės Pripučiami kubai, kuriuose esančios komandos verčia juos nuo sienos ant sienos taip tarpusavy lenktyniaudamos. Išskirtinė komandinė pramoga. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės

Daugiau informacijos »
Taiklumo varžybų platforma

Taiklumo varžybos

Taiklumo varžybos Speciali pripučiama platforma su elektroniniais taikinių. Tikslas – įvairiuose žaidimuose nugalėti priešininką į taikinius mėtant ir spardant kamuolius bei šaudant iš lanko. Apie

Daugiau informacijos »
Gladiatorių kova

Gladiatorių kova

Gladiatorių kova Mobili pripučiama arena padės jums pasijausti tarsi tikrais kovotojais nuverčiant priešininką į pripučiamą bedugnę. Siūlome dvi skirtingas pakylas vaikams ir suaugusiems. Apie pramogą

Daugiau informacijos »
putu pramogos

Putų šou

Putų šou Putų pramogos –  be proto populiari pramoga. Mes ne tik gaminame putas specialiomis patrankomis, bet ir kuriame šventes su pripučiamomis putų čiuožynėmis ar

Daugiau informacijos »