Meniu Uždaryti

Beer pong stalai

Beer pong stalų nuoma turnyrams, gimtadieniams ir įvairioms progoms. Įvairių dizainų stalai su led apšvietimu ir kitomis patogiomis detalėmis.

Previous
Next

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Beer pong žaidimo organizavimas jūsų šventėje

nuo 200
 • Atvykstame į jūsų organizuojamą renginį
 • Nuo pradžios iki galo organizuojame pramogą
 • Galime organizuoti kelias pramogas vienu metu

Klasikinių Beer pong stalų nuoma

nuo 25 Eur/diena
 • Stilingi dizainai, LED apšvietimas
 • Pridedami daugkartiniai plieniniai bokalai
 • Sulankstomi, lengvai transportuojami žaidimo stalai, pristatymo galimybė
 • Galimas originalus, tik jums pritaikytas dizainas

Šventinių Beer pong stalų nuoma

nuo 40 Eur/diena
 • Originalus kalėdinis arba šventinis šampano dizainas
 • Pridedamos stilingos mėlynos termo stiklinės
 • Stilingi dizainai, LED apšvietimas
 • Sulankstomi, lengvai transportuojami žaidimo stalai, pristatymo galimybė

apie beer pongo stalus

Skirtingi stilingi dizainai, išskirtinis LED apšvietimas

Sulankstomi ir itin lengvai transportuojami

Galime sukurti originalų, jūsų poreikiams pritaikytą beer pong stalo dizainą

Pridedame daugkartinių plieninių žaidimo puodelių rinkinį

Apie beer pong

Beer pong žaidimas – smagiausių vakarėlių dalyvių pamėgta pramoga. Išgarsėjęs Amerikos studentų gretose greitai kelią prasiskynė ir į kitas šalis. Šis komandinis žaidimas patiks ne tik alaus mėgėjams, bet ir tiesiog azartiškiems žmonėms. Išbandykite rankų miklumą ir taiklumą mėtydami kamuoliukus į skirtinguose stalo galuose sustatytas stiklines.

beerpong stalai

Mūsų beer pong stalai

Mūsų beer pong rinkinys – ypatingas. Savo vakarėliui galite rinktis net keletą žaidimo stalų su skirtingais dizainais. Kiekvienas žaidimo stalas – ne tik stilingo dizaino, bet ir su LED apšvietimu, kuris žaidimą padarys dar smagesniu. Jei nerandate jums patinkančio dizaino, mielai sukursime unikalų, pagal jūsų poreikius pritaikytą beerpong žaidimų stalą. Visi stalai yra sulankstomi ir itin lenkvai transportuojami – tam nereikia nei ypatingos įrangos, nei specifinės transporto priemonės.

Beerpong stalo stiklinės

Draugiški aplinkai žaidimai

Kad beer pong žaidimas būtų ne tik smagus, bet ir draugiškas gamtai, į mūsų rinkinį įeina ne įprasti plastikiniai nepatvarūs bokalai, o tvirti daugkartiniai plieniniai bokalai. Daugiau dėmesio gamtai – mačiau šiukšlių!

Organizuojami beer pong turnyrai

Jei norite vakarėlio metu surengti tikrą beer pong turnyrą, galime pasirūpinti pramoga nuo pradžios iki galo – atvyksime su reikiamu kiekiu stalų, suorganizuosime turnyrą ir padėsime išsiaiškinti nugalėtojus.

beerpong stalas mergvakariams

Kalėdinis beerpong stalas

Mūsų sukurto dizaino beerpong stalas skirtas karštam kalėdiniam gėrimui. Tam puikiai tinka karštas vynas, kuriam pridedame stilingus termo puodelius.

šventinis beerpong stalas

Šventinis beerpong stalas

Ypač popiuliarus per naujus metus, mergvakarius ar kitas šventes, kuriose geriami gėrimai su burbuliukais. Pridedamos stilingos mėlynos stiklinės.

beerpong stalas

Kokiuose renginiuose populiari beerpong pramoga?

Tai puiki idėja komandos formavimo renginiams (teambuilding)

Šaunus pašėlusių gimtadienių elementas, jei nenorite tiesiog sėdėti prie stalo

Dėl lengvo transportavimo, tai gali būti atsarginis planas bet kokios šventės nuotaikos pakėlimui

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų