Meniu Uždaryti

Vandens pramogų paketas

Šis paketas skirtas vidutinio dydžio kolektyvams (iki 100 asmenų). Tai karštoms vasaros dienoms puikiai tinkanti pramoga. 

Laisva struktūra leidžia kiekvienam džiaugtis tokiomis pramogomis, kokiomis nori. Įvairaus tipo pramogų rinkinyje kiekvienas ras savo tipo pramogą – nuo komandinio kanojų polo iki asmeninių lauko žaidimų.

Šventės metu kolektyvas galės džiaugtis nuolat veikiančiomis čiuožynėmis į vandenį, vandens batutais bei laivų mūšiu.

Draugams.lt personalas ruoš, instruktuos ir ves net 4 išskirtines vandens pramogas, kurių metu dalyviai gali varžytis savo suburtose komandose. 

Apytikslė paketo trukmė 8 val.

Vandens pramogų paketo siūlomos paslaugos

Vandens pramogų paketas (iki 100 žmonių)

3200 Eur + PVM
  • Originalios, linksmos, kolektyvą apjungiančios rungtys
  • Individualios ir komandinės pramogos vaikams ir suaugusiems
  • Mes pasirūpiname visa pramogų eiga
  • Standartinė trukmė - 8 valandos
  • Papildomoms pramogoms 15 % nuolaida

detalus Vandens pramogų paketo aprašymas

Apie pramogų paketo pramogas

vykst a vandens mūšis
Ruošiamasi čiuožti čiuožyne
Čiuožia pripučiama čiuožyne

Tai pramogų paketas vasaros šventėms, kolektyvams iki 100 žmonių. Šis paketas skirtas vietovėms, kuriose yra vandens telkinys, kadangi didžioji dalis pramogų vyksta vandenyje.

Šiame pakete gausu pramogų, kuriose ne tik gali mesti iššūkį kolegai, varžytis komandiniuose žaidimuose, bet ir džiaugtis pavienėmis vandens pramogomis be jokių įsipareigojimų.

Programos pagrindas – komandinės vandens pramogos. Kanupolo, vandens šautuvų varžybų bei plausto statymo metu dalyviai galės varžytis tarpusavy ir neperkaisti po karšta vasaros saule.

Pirmoje šventės pusėje dalyviai kausis kanupolo varžybose ir žais futbolą, apsupti įvairių spalvų burbulų, o vaikai (ir ne tik) galės džiaugtis vandens burbulais. Pertraukos metu kolektyvas galės pailsėti ir smagiai pačiuožinėti nuo įvairaus dydžio batutų į gaivų vandenį. Antroje šventės pusėje dalyviai galės varžytis ne tik plausto statybose, kurios puikiai tinka komandiškumui stiprinti, bet ir vandens šautuvų kovose, kuriose išlenda visų azartas ir nei vienas nelieka sausas. Visos šventės metu ir maži, ir dideli gali džiaugtis vandens batutais bei čiuožynėmis.

Šventė prasideda su kanupolu – tai komandinis žaidimas, kurio tikslas – irkluojant baidarę įmesti kamuolį į priešininko vartus. Nepaprastai smagus ir azartiškas žaidimas nepaliks abejingų. Na, o netikėta skirtingų sporto šakų ir žaidimų kombinaciją suteiks įspūdžių, kurių nepamiršite ilgai. Jei norit išmokti meistriškai valdyti baidarę, ši pramoga kaip tik Jums!

Tuo pat metu vyks putų šou bei futbolo varžybos putose. Žaisti futbolą karštą dieną atrodo labai sunku, tačiau kai šis komandinis žaidimas persikelia į putų pripildytą batutą, tai pasidaro neįkainojamai smagiau! Nors putos ir vėsina, tačiau jos žaidimo metu įneša ir naujų keblumų – reikia ne tik pataikyti kamuolį į vartus, bet ir sugebėti nepaslysti. O jeigu varžytis nesinori, šalia rengiamas putų šou, kuriame gali žaisti bei atsivėsinti ir maži, ir dideli.

Norint atsipūsti nuo aktyvių žaidimų, dalyviai galės atsivėsinti čiaužydami nuo net 25 m ilgio čiuožynės (vienintelė tokia Lietuvoje!) ir šokinėdami ant vandens batuto. O mažieji galės džiaugtis vandens burbulais.

Pailsėjus tęsis komandiniai žaidimai ir ne tik. Dalyviai, norintys išbandyti savo pusiausvyrą, galės mesti sau iššūkį ir bandyti vaikščioti ant vandens su tam skirtais vandens batais! Su šia pramoga galima lavinti savo pusiausvyra bei lenktyniauti su draugais.

Tuo pat metu dalyviai galės varžytis elektrinių vandens šautuvų kovoje – tai turbūt geriausia pramoga karštomis vasaros dienomis. Komandinė rungtis su galingais elektriniais vandens šautuvais, kuriais turite peršauti oponentų taikinius, esančius ant jų galvų. Tai abejingų ir sausų nepaliekanti rungtis. Teisėjas seka, kurių žaidėjų asmeniniai taikiniai peršaunami ir kas krenta iš žaidimo. Gerų įspūdžių ir azarto žaidime per akis.

Norintys tobulinti savo loginio mąstymo bei komandiškumo įgūdžius, šventės dalyviai galės rungtis plausto statymo varžybose. Komandoms bus suteikiamos įvairios priemonės pastatyti originalų plaustą. Naudojantis savo kūrybos plaustu reikės įveikti užduotis vandenyje ir jas įveikti greičiau nei kita komanda. Tačiau svarbiausia ne tik greitis, bet ir plausto funkcionalumas.

Visos šventės metu dalyviai galės žaisti netipišku, suaugusiems skirtu laivų mūšiu. Ši pramoga žaidžiama  kaip klasikinis jūrų mūšio žaidimas, kuriame reikia atspėti kur slepiasi oponento laivai. Tik atspėjus oponentas turi išgerti taurelę. Tai labai greitai vakarėlio įsisiūbavimą skatinantis žaidimas.

Taigi viso renginio metu netrūks įvairiausių vandens pramogų, kuriomis galės džiaugtis visi Jūsų šventės nariai!

Kanupolas
Plausto statyba tembuilding
lyties atskleidimo vakarėlis putose

Paketo kaina ir detalės

  • Rekomenduojama kolektyvams iki 100 asmenų
  • Kaina 3200 Eur + PVM (iki 8 val. programa)
  • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
  • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 15 % nuolaida
  • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės komandine pramoga, daromos kitos modifikacijos.