Meniu Uždaryti

sumo kostiumai

Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems!

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

2 Kostiumų nuoma (maži arba didelių)

Para 73 Kaina su PVM
  • Galima įvairi nuomos trukmė
  • Pridedamas ringas
  • Pristatymo galimybė

4 Kostiumų komplekto nuoma (2 maži ir 2 dideli)

Para 121 Kaina su PVM
  • Kostiumai ir mažiems, ir dideliems
  • Pridedame ringą
  • Galime organizuoti kelias pramogas vienu metu

apie sumo kostiumus

Linksma ir saugi pramoga

Japoniškos sumo imtynės – tikra pramoga akims. Sumo imtynės su minkštais kostiumais – be proto linksma pramoga ir smagus reginys aplinkiniams. Siūlome pabandyti susirungti apsivilkus šiuos milžiniškus kostiumus – garantuojame gerą juoko dozę bet kuriame renginyje. Varžykitės bernvakaryje, susiimkite su kolegomis įmonės vakarėlyje ir išsiaiškinkite, kuriame skyriuje dirba stipriausi imtynininkai, kostiumais aprenkite gimtadienio svečius – iš tiesų, bet kuris vakarėlis su milžiniškais sumo kostiumais tapts tik ar geresniu.

Sumo kostiumai

Surenkite čempionatą!

Mūsų sumo kostiumai ir specialus ringas tinkami tiek vaikams, tiek suaugusiems. Galite surengti net visą linksmą sumo čempionatą festivalyje ar kolektyvo šventėje. Arba tai už jus galime padaryti mes. Atvyksime į bet kurį Lietuvos kampelį ir suorganizuosime linksmiausią įmanomą šventę.

Sumo kostiumai

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų