Meniu Uždaryti

mini+ pramogų paketai, kolektyvams iki 40 asmenų

Ateina jūsų vasaros šventė, o iš jos norite parsivežti geriausių atsiminimų?  Paruošėme pramogų programas būtent jūsų kolektyvui. Šie paketai skirti 12-40 asmenų kolektyvams. Nuo MINI paketų jie skiriasi įmantresnėmis, aukštesnio lygio pramogomis.
 Jei jūsų kolektyvas didesnis, patikrinkite paketus didesniems kolektyvams.

mini+ paketai, 12-40 asmenų, 6-7 val

MINI+ bulius

1200 Eur + PVM
 • 4 komandos, besivaržančios rungtyse
 • Pilna trukmė - 7 valandos
 • Mechaninis bulius, švytuoklė, vartomų kubų lenktynės, bokšto statyba
 • Pertraukų metu - lauko žaidimai, pit pat mini golfas
 • Po varžybų paliekame beerpong stalus ir kolonėles
 • Papildomoms pramogoms 10% nuolaida

MINI+ futbolas

1200 Eur + PVM
 • 4 komandos, besivaržančios rungtyse
 • Pilna trukmė - 7 valandos
 • Krepšinis su gumomis, milžiniškas stalo futbolas, keturvartis futbolas, švytuoklė
 • Pertraukos metu - mini golfas
 • Po varžybų paliekame jūrų mūšio stalą ir kolonėles
 • Papildomoms pramogoms 10% nuolaida

Trumpas mini+ paketų aprašymas

mini+ bulius

Pramogų paketas nedidelių įmonių iki 40 asmenų šventėms. Paketo esmė – aukšto lygio pramogos, kuriose kolektyvas varžosi ir linksminasi visą dieną.

Draugams.lt personalas ruoš, instruktuos ir ves net 4 išskirtines pramogas, kuriose jūsų kolektyvas varžysis atskirose komandose. Kiekviena rungtis yra skirtinga, tačiau visose svarbu ne tik laimėti, bet ir gerai praleisti laiką. Kaip suponuoja pavadinimas – viena iš rungčių yra mechaninio buliaus pažabojimas.

Apytikslė paketo trukmė  7 val.

mini+ futbolas

Pramogos įmonėms iki 40 asmenų. Programa sudaryta iš 4 didžiųjų ir kelių mažesnių pramogų. Po šios 7 valandų trukmės programos įspūdžių būsite pasisėmę visiems metams.

Keturiomis komandomis varžysitės atskirų rungčių turnyrėliuose, o dienos pabaigoje bus skelbiama kuri komanda pasirodė geriausiai. Žinoma, išskirtinių rungčių įspūdžiai neišdils dar ilgam.

Apytikslė paketo trukmė  7 val.

detalus mini+ pramogų paketų aprašymas

MINI+ bulius paketo eiga

Tai yra išplėstas mini paketas šiek tiek didesniems kolektyvams (iki 40 žmonių). Jame yra didesnį įspūdį keliančios pramogos, o visa šventės eiga rūpinasi du mūsų komandos nariai. Jūsų kolektyvas keturiomis komandomis visą dieną išbando įvairiausias nematytas rungtis, taip ne tik gerai praleisdami laiką, bet ir siekdami aplenkti kitas komandas ir laimėti bendroje įskaitoje. Tai suteikia azarto ir skatina didesnį įsitraukimą į rungtis.

Mechaninis bulius
Griovimo rutulys

Visas kolektyvas suskirstomas į keturias komandas. Visiems susipažinus su mūsų komanda ir dienos programa pradedama pirmoji rungtis. Kaip ir skelbia paketo pavadinimas, pirmoji rungtis – mechaninis bulius. Tai visiems geras emocijas ir azartą žadinanti rungtis. Kiekvienas norintis gali po kelis kartus išmėginti mechaninio buliaus rungtį. Šioje rungtyje smagu ir žmogui ant buliaus, ir jį stebintiems. Net ir patys neazartiškiausi šventės nariai nori ant buliaus užlipti ir pasidaryti kelias nepakartojamas nuotraukas. Na, o po to svarbiausia jau nenukristi. Geriausi rezultatai fiksuojami, taip pelnomi taškai kiekvienai komandai. Įprastai buliaus rungtis trunka apie 1 val.

Visiems išbandžius bulių skelbiama trumputė pertraukėlė, kurios metu visi gali pasidalinti įspūdžiais, o mūsų komanda pasiruošia antrai pramogai. 

Antroji rungtis yra varžybų tipo. Tai yra švytuoklė – griovimo kamuolys. Ant pakylos vienu metu yra po du dviejų komandų narius. Jie stumdo ant švytuoklės kabantį griovimo rutulį ir taip bando nuo platformos nuversti vienas kitą. Laimi ta komanda, kurios nariai lieka paskutiniai ant pakylos. Ši pramoga patinka visiems nuo mažiausių iki didžiausių. Joje galimas tiek asmeninis pasirodymas, tiek komandinis darbas, o įspūdžiai lieka puikūs net ir iš karto nuo platformo nuverstiems žaidėjams.

Švytuoklės rungtis vyksta turnyru. Iš pradžių susirungia dvi komandų poros, po to tarpusavy nugalėtojai ir pralaimėtojai. Taigi, visi rungtį galės išbandyti bent po 2 kartus.

Po šios rungties vėl daroma pertraukėlė, kurios metu šventės dalyviai gali atsipūsti, išbandyti pit pat mini golfo ir medinių lauko žaidimų pramogas, o Draugams.lt kolektyvas skubiai ruošiasi trečiai pramogai.

Trečioji rungtis – vartomų kubų lenktynės. Tai daugiausiai juoko, gerų emocijų ir azarto kelianti rungtis. Sunku pasakyti, kam šioje rungtyje yra smagiau – dalyviams ar žiūrovams. Priklausomai nuo renginio vietos, paruošiama trasa, kurią reikia įveikti lenktyniaujančioms komandoms. Vienu metu varžosi po 3 narius iš dviejų komandų, kurie lenktyniauja. Šioje rungtyje labai svarbus komandinis darbas, kartu išjudinti kubą, kartu ji versti. Jei nors vienas komandos narys išsimuša iš ritmo, prasideda kurioziški vaizdai ir kadrai. Šios lenktynės vėl daromos turnyro principu, kuris užtrunka iki 1.5 val.

Po tokios aktyvios ir tiek daug įspūdžių suteikiančios rungties, daroma ilgesnė pertrauka. Dažniausiai jos metu daromi pietūs, greičiau pavalgiusieji nepaliekami be veiklos – jie gali išbandyti medinius lauko žaidimus, bei naujieną Lietuvoje – pit pat mini golfą. Tai neįpareigojantys žaidimai, kuriuos galima žaisti po vieną ar keliese. Tai puikiai tinka besišnekučiuojant, bet dar nenorint stipriai įsitraukti į aktyvią veiklą.

Po pietų laukia finalinė rungtis – kubų bokšto statyba. Tai labiausiai komandinio darbo reikalaujanti rungtis kurioje tik komandiniu darbu galima pasiekti geriausio rezultato. Kol vieni komandos nariai bokštą augina, keldami jį vis ant naujo kubo. Tačiau net ir paties žemiausio kubo viršūnė pradeda krypti šonan, norėdama nuvirsti. Taigi, likę komandos nariai virvėmis kontroliuoja bokšto viršūnę, kad ji per daug nenukryptų nei į vieną pusę. Dėl tokio komandinio pobūdžio ši rungtis sukelia labai daug emocijų ir įspūdžių. Vienu metu varžosi dvi komandos, kuri pastatys aukštesnį bokštą. Tai vyksta turnyro principu. Tokia įtraukianti rungtis yra labai tinkama varžybų finalui.

Po viso turnyro skelbiame komandų rezultatus ir visos dienos nugalėjusią komandą. Norintys atsirevanšuoti tai galės padaryti beerpong turnyre, tam paliksime net du stalus. Šiuos stalus, kaip ir kolonėles galėsite grąžinti jau po savo šventės. Jei kolektyvas užkibo už medinių lauko žaidimų, juos taip pat galime palikti, jei juos mums grąžinsite su beerpong stalais ir kolonėlėmis.

Ši programa, su pertraukomis užima visą dieną, trunka apie 7 valandas per kurias visi varžysis, komandiškai sieks tikslų ir prisipildys gerų įspūdžių visiems ateinantiems metams.

Vartomų kubų pramoga
Žaidimų rinkinys
Kubų bokštas

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 40 asmenų
 • Kaina 1200 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 10% nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

MINI+ futbolas paketo eiga

Tai yra išplėstas mini paketas šiek tiek didesniems kolektyvams (iki 40 žmonių). Paketas sudarytas iš keturių pagrindinių pramogų, dienos programoje dominuoja futbolo elementas. Visos pramogos yra unikalios, greičiausiai jūsų kolektyvui nebandytos. Taigi, jos patiks tiek futbolą mylintiems, tiek su juo reikalų neturintiems pramogautojams. Visą programą veda net du mūsų komandos nariai, taigi jums telieka pramogauti, džiaugtis ir kaupti gerus įspūdžius su kolegomis.

Krepšinis su gumomis
pripučiamas stalo futbolas

Visas kolektyvas suskirstomas arba pasiskirsto į keturias komandas, kuriomis varžysis visos dienos eigoje. Visiems susipažinus su Draugams.lt kolektyvu ir su dienos programa pradedama pirmoji turnyro rungtis.  

Pirmoji rungtis – stalo futbolas. Dauguma yra žaidę stalo futbolą, tačiau ar galvojote kaip žaidimas vyktų, jei būtumėte viena iš figūrėlių? Stokite su komandos nariais į figūrėlių vietas ir nugalėkite oponentus. Tai labai gero komandinio darbo reikalaujanti rungtis, figūrėlės gali judėti tik koordinuotai, taigi tiek įprastas judėjimas, tiek kamuolio perdavinėjimas yra puikus komandos formavimo iššūkis.

Ši rungtis vyksta turnyro principu, žaidžiami pusfinaliai, nugalėtojai susitinka finale, o kitos komandos – mažajame finale dėl 3 – 4 vietų. Šios vietos fiksuojamos ir bus sumuojamos vertinant visos dienos rezultatus. Šis turnyras trunka apie 1.5 valandos. 

Antroji rungtis yra skirta ne tik futbolo, bet ir krepšinio mėgėjams – didysis krepšinis su gumomis. Vienu metu žaidžia po 2 asmenis iš komandos. Kiekvienas mačas žaidžiamas iki 4 taškų. Žaidimas nėra toks paprastas – kuo labiau žaidėjas bėga į priekį, tuo labiau jis traukiamas atgal, taigi ir pulti, ir gintis yra sudėtinga. Žaidimas yra labai neįprasto formato todėl jį smagu tiek žaisti, tiek stebėti. Kiekviena pora turi žaisti komandiškai ir taktiškai, kas žaidimui suteikia ir komandos formavimo elementą. Varžybos dėliojamos turnyro sistema, taigi visi po pirmosios partijos gali apgalvoti, ką antrą žaidimą darys kitaip, kaip keis strategiją.

Trečioji rungtis  – keturvartis futbolas. Tai dar vienas nestandartinis futbolo formatas – specialus aptvaras su ketveriais vartais. Šiame aptvare žaidžia du žaidėjai iš dviejų komandų su labai dideliu kamuoliu. Abi komandos turi po dvejus vartus, taigi žaidimo tikslas yra ne tik sėkmingai užpulti bent vienerius iš oponentų vartų, bet ir apginti saviškius. Priklausomai nuo prisiimtos taktikos tai gali būti neįtikėtinai greitas arba lėtas ir strategiškas žaidimas. Kiekvieno žaidimo metu komandų nariai gali stebėti mačą, daryti savo išvadas ir pagal tai ruošti savo taktiką.

Trečiasis turnyras yra itin intensyvus ir po jo dažnu atveju daroma ilgesnė pertrauka, kurios metu komandos pietauja. Pietų metu komandos gali pabendrauti prie neįpareigojančių žaidimų, tam paruošiami mini golfo takeliai ir medinių lauko žaidimų rinkinys. Visi šie žaidimai gali būti žaidžiami visiškai atsipalaidavus, be varžybinio elemento, laukiant pietų, pavalgius ir su gėrimu rankoje. Šie žaidimai skatina palaikyti gerą nuotaiką tarp komandų narių, primenant, kad tai yra bendra šventė, o ne tik komandų varžymasis.

Po šios pertraukos laukia paskutinė – finalinė žaidimo rungtis. Tai švytuoklė – griovimo rutulys. Ant specialių platformų sustoja po žaidėją iš kiekvienos komandos. Jie tarpusavy stumdo didelį griovimo rutulį, kuriuo bando vienas kitą nuversti nuo platformos ant kurios stovi. Ši kova tęsiasi kol ant platformos lieka stovėti tik vienas žmogus. Ši komanda gauna tašką. Ši rungtis kartojama, kol visi komandų nariai išbando ją. Tai puikiai tinka finalui, kadangi vienu metu varžosi visų keturių komandų nariai. 

Po šios rungties rezultatai sumuojami, skelbiami finaliniai balai ir nugalėtojai. Žaidėjai, norintys pratęsti varžybas, atsirevanšuoti galės tai daryti visą vakarą jūrų mūšio turnyruose. Šiam tikslui paliekami net du jūrų mūšio stalai, kuriuose laivus atstoja taurelės, taigi su šiuo žaidimu vakaras eina tik karštyn.

Jūrų mūšio stalai, mediniai žaidimai bei garso kolonėlės gali būti paliekami visam vakarui, jei juos po šventės pargabensite į mūsų štabus Vilniuje arba Kaune.

Tokia programa puikiai užpildys jūsų kolektyvo vasaros šventę. Taip prikaupsite atsiminimų ir įspūdžių visiems metams į priekį, o draugams galėsite pasakoti apie išskirtinius futbolo ir kitų rungčių variantus, kuriuos teko išbandyti.

Švytuoklė
Žaidimų rinkinys
Keturvartis futbolas

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 40 asmenų
 • Kaina 1200 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 10% nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų

pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas Pripučiama stalo futbolo platforma, kurioje futbolininkų figūrėlėmis tampa tikri žaidėjai. Susisiekti Pripučiamo futbolo paslaugos Pramogos organizavimas 302,50 Eur/pirma val Kaina su PVM

Daugiau informacijos »
video kamera

Vidaus pramogos

vidaus pramogos Čia rasite populiariausias pramogas, kurios tinkamos vidaus patalpoms ir puikiai tinks šaltojo sezono renginių metu. Be jų, žinoma, galite rinktis ir iš visų

Daugiau informacijos »
Mini golfo žaidimas

Mini golfas

Mini golfas Mini golfas yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ar šeima, o taip pat puikus pasirinkimas vestuvėms ar įmonių vakarėliams, kur svečiai patirs

Daugiau informacijos »
Pripučiamas biliardo žaidimas

Pripučiamas biliardas

Pripučiamas biliardas Pripučiamas didelis biliardas, žaidžiamas kojomis. Sužaiskite partiją, milžinų pasaulyje. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Pripučiamo biliardo paslaugos Įrangos nuoma 242 Eur/para Kaina su

Daugiau informacijos »

Zorb lenktynės

Zorb lenktynės Lenktynės pripučiamuose kamuoliuose. Du žaidėjai pripučiamų burbulų viduje bėga specialia trasa, mėgindami pavyti vienas kitą. Laimi tas, kuris paveja pirmas. Išskirtinė pramoga, puikiai

Daugiau informacijos »
Draugams.lt komanda

Mūsų draugų paslaugos

Mūsų draugai renginiuose Bendradarbiaujame su renginių vietomis, maisto tiekėjais, dekoratoriais, papildomų užsiėmimų organizatoriais, vedėjais ir daugeliu kitų. Kartu su jais pasirūpinsime, kad jūsų šventėje nieko

Daugiau informacijos »
Diskų golfo žaidimas

Diskų golfas

Diskų golfas Skraidančių lėkščių golfas yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga. Klasikiniame golfe kamuoliuką reikia pataikyti į duobutę, o diskų golfe – skraidančią lėkštę į specialų

Daugiau informacijos »
Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis Milžiniška pripučiama krepšinio aikštelė. Tiek pulti, tiek gintis žaidime itin sudėtinga, mat visi žaidėjai viso žaidimo metu bus pririšti specialiomis gumomis. Susisiekti

Daugiau informacijos »
Švytuoklė

Švytuoklė

Švytuoklė Pripučiama platforma su milžiniška minkšta švytuokle. Jūsų darbas – atsikratyti ant platformos stovinčių priešininkų, siūbuojant švytuoklę ir bandant juos numušti, pačiam nenuvirstant. Susisiekti Švytuoklės

Daugiau informacijos »
Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis Mechaninis vienaragis – rodeo buliaus pusbrolis. Naujas ir žaismingas, skirtas jūsų spalvotai šventei – tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išsilaikykite kiek tik galite

Daugiau informacijos »
Pinigų kabina, kurioje gaudomi pinigai

Pinigų kabina

Pinigų mašina Kabina, kurioje oro sraute sukasi pinigai, o viduje esantis žmogus bando kiek galima daugiau jų pagauti. Puikus būdas apdovanoti varžybų nugalėtojus ar originali

Daugiau informacijos »
AI kurto treilerio pavyzdys

Tematiniai AI treileriai

Tematinės AI foto ir/ar treileriai Dirbtinio intelekto įrankiais Draugams.lt kuriama naujiena renginiams. Renginio metu AI pagalba sukuriamos tematinės renginio dalyvių nuotraukos ir/ar menamų filmų treileriai

Daugiau informacijos »
Bernvakario dalyviai smagiai leidžia laiką

Draugams.lt bernvakariai

draugams.lt bernvakariai Vilniuje Norite bernvakario Vilniuje, kurio programa būtų visiškai pasirūpinta? Ieškote idėjų bernvakariui? Draugams.lt bernvakarių erdvėje išbandysite jėgas mūsų siūlomose pramogose, pasikaitinsite pirtyje, atsipalaiduosite

Daugiau informacijos »
Protmūšio vedimas

Protmūšiai

Protmūšiai Protmūšio žaidimo rengimas, organizavimas ir vedimas. Puiki pramoga įmonės vakarėliui, intelektualias pramogas mėgstančiai draugų kompanijai ar bet kuriai kitai šventei. Susisiekti mūsų teikiamos paslaugos

Daugiau informacijos »
Kamuoliai ir kita įranga

Laisvalaikio rinkiniai

Laisvalaikio rinkiniai Laisvalaikio rinkiniai, pramogaujantiems gamtoje. Puikus pasirinkimas vykstantiems į sodybą, stovyklavietę ar tiesiog prie ežero. Galite rinktis iš kelių skirtingų variacijų Susisiekite Įrangos nuoma

Daugiau informacijos »
putų šou

Mergvakariai

Mergvakariai Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo. Susisiekite Įrangos nuoma Ką siūlome jūsų

Daugiau informacijos »
beerpong zaidimas

Šventės įmonėms

Šventės įmonėms Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi. Susisiekite

Daugiau informacijos »
nykstuku zaidimas

Originalūs žaidimai

Originalūs žaidimai Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis. Siūlome jau egzistuojančius žaidimo paketus arba

Daugiau informacijos »
Vandens burbulas baseine

Vandens burbulai

Vandens burbulai Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten,

Daugiau informacijos »
zmogus su vandens sautuvu

Bernvakariai

Bernvakariai Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote! Bernvakariai mūsų erdvėje Vilniuje Susisiekite Pilna programa Įranga Dažniausiai mūsų

Daugiau informacijos »
besisukantis bulius

Rodeo bulius

rodeo bulius Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.O gal norite divejų bulių vienu metu?

Daugiau informacijos »
Sumo kostiumų nuoma

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems! Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Sumo kostiumų siūlomos

Daugiau informacijos »
Lankų kova

Lankų kova

Archery tag lankų kova Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms! Susisiekti dėl šventės Apie žaidimą Lankų kovos siūlomos paslaugos

Daugiau informacijos »
Žaidimų rinkinys

Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai Lauko ar vidaus žaidimų rinkinys jūsų šventei. Skirtingi žaidimai, kurie patiks įvairioms auditorijoms. Jūsų vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir kitoms šventėms. Susikomplektuokite sau

Daugiau informacijos »

Vartomų kubų pramoga

Pripučiamų kubų lenktynės Pripučiami kubai, kuriuose esančios komandos verčia juos nuo sienos ant sienos taip tarpusavy lenktyniaudamos. Išskirtinė komandinė pramoga. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės

Daugiau informacijos »
Taiklumo varžybų platforma

Taiklumo varžybos

Taiklumo varžybos Speciali pripučiama platforma su elektroniniais taikinių. Tikslas – įvairiuose žaidimuose nugalėti priešininką į taikinius mėtant ir spardant kamuolius bei šaudant iš lanko. Apie

Daugiau informacijos »
Gladiatorių kova

Gladiatorių kova

Gladiatorių kova Mobili pripučiama arena padės jums pasijausti tarsi tikrais kovotojais nuverčiant priešininką į pripučiamą bedugnę. Siūlome dvi skirtingas pakylas vaikams ir suaugusiems. Apie pramogą

Daugiau informacijos »
putu pramogos

Putų šou

Putų šou Putų pramogos –  be proto populiari pramoga. Mes ne tik gaminame putas specialiomis patrankomis, bet ir kuriame šventes su pripučiamomis putų čiuožynėmis ar

Daugiau informacijos »