Meniu Uždaryti

midi paketai (kolektyvams iki 80 asmenų)

Jei ateina vasaros šventė, jūsų kolektyvą sudaro iki 80 asmenų ir ieškote išskirtinių pramogų, šie rinkiniai yra būtent jums. Atvyksime ir pasirūpinsime jūsų renginio pramogine programa. Pramogų paketai sudaryti skirtingiems kolektyvams – ramesniems ir aktyvesniems. Na, o jei jūsų kolektyvas kitokio dydžio – susipažinkite ir su kitais mūsų siūlomais pramogų paketais.

midi paketai iki 80 žmonių, 3 valandos

Midi aktyvusis paketas

Šventės vidutinio dydžio kolektyvams (iki 80 asmenų). Aktyvi 3 val. trunkanti programa su daug vienu metu vykstančių veiklų.

Nuolat vykstančios irklenčių polo, vartomų kubų ir ZORB lenktynės. Taip pat varžomasi dėl geriausio kaubojaus skrybėlės. Savarankiškai išmėginamos didžiojo biliardo ir medinių žaidimų pramogos.

Midi ramesnis paketas

Šventės vidutinio dydžio kolektyvams (iki 80 asmenų). Aktyvi 3 val trunkanti programa su daug vienu metu vykstančių veiklų.

Nuolat vykstančios lankų varžybos ir tiras lankams. Taip pat varžomasi taiklumo varžybose, gladiatorių kovoje bei diskų golfo rungtyje. Savarankiškai išmėginamos didžiojo biliardo, medinių lauko žaidimų, mini golfo pramogos. Šventės metu ir po jos paliekame beerpong ir jūrų mūšio stalus.

detalus midi pramogų paketų aprašymas

Midi aktyviojo paketo eiga

Tai paketas skirtas neilgai tačiau labai aktyviai didesnio kolektyvo šventės aktyviajai daliai.  Paketo esmė – vienu metu vykstančios net 7 aktyvios pramogos. Dalyviai nėra skirstomi į komandas, komandos formuojamos kiekvienai pramogai spontaniškai iš ją išbandyti norinčių asmenų. Aktyvioji programa trunka 3 valandas. Į kainą įskaičiuotos VONYX kolonėlės su stovais muzikai ir gerai nuotaikai palaikyti.

Viena įdomiausių komandinių pramogų – irklenčių polo. Vandenyje ant irklenčių vykstančios varžybos, kurių metu specialias irklais kamuolį bandoma įmesti į vandenyje plūduriuojančius oponentų vartus. Vienu metu žaidžia dvi komandos po 3-5 asmenis.

Irklenčių polo

Kita komandinė rungtis, kurioje drąsiai gali žaisti spontaniškai suformuotos 1-3 asmenų komandos yra vartomų kubų lenktynės. Tai varžybos, vykstančios pripučiamuose kubuose. Komanda, būdama kubo viduje mėgina jį išjudinti ir nuridenti iki tikslo. Tai labai gero komandinio darbo reikalaujanti rungtis, suteikianti labai daug teigiamų emocijų tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems. Kiekvienos lenktynės trunka po maždaug minutę, taigi žaidimą galima bandyti vėl ir vėl, keičiant komandas ir taisykles.

Labiau asmenines varžybas mėgstantiems asmenis patiks absoliuti naujiena Lietuvoje – ZORB lenktynės. Pripučiamuose rutuliuose du asmenys bando vienas kitą pavyti žiedinėje trasoje. Žiurkėną rate primenančios varžybos yra labai smagios tiek dalyvauti, tiek stebėti iš šalies. 

Puiki solo pramoga – mechaninis bulius. Kol vieniems pakanka pramogą tik išbandyti, kiti mėgina perprasti rodeo paslaptis ir išsilaikyti ant buliaus kiek tik įmanoma ilgiau. Visos dienos metu fiksuojame rezultatus, o geriausią rezultatą parodžiusiam kaubojui dienos pabaigoje dovanojame čempiono skrybėlę.

Taip pat viso renginio metu paruošta kojų biliardo arena. Tai didelė biliardo versija, kurioje vietoje rutulių naudojami futbolo kamuoliai, kurie yra ne mušami lazdomis, o spardomi kojomis. Kiekvienas norintis pamėginti šį žaidimą galėtų prieiti ir išbandyti jį, o gal ir sužaisti draugišką partiją su draugu.

Galiausiai viso renginio metu ir po jo bus paruoštas penkių medinių lauko žaidimų rinkinys. Kiekvienas, norintis pailsėti nuo aktyvesnių pramogų ar pažaisti žaidimą besišnekučiuodamas su kolega gali prieiti ir išbandyti šiuos žaidimus. Jie puikiai tinka ir tiems, kurių aktyvios veiklos netraukia.

Aprašytoms pramogoms pasibaigus pastatome 2 beerpong stalus, jei reikia – paaiškiname taisykles o patys imamės įrangos tvarkymo. Susitvarkę atsisveikiname, o beerpong stalus, medinius žaidimus ir kolonėles paliekame, kuriuos atsiimame sekančią dieną.

Paketo kaina ir detalės

  • Kaina 1800 Eur + PVM
  • Papildoma valanda kainuoja 350 Eur + PVM
  • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilnaius arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
  • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 15% nuolaida
  • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga

MIDI ramesniojo paketo eiga

Tai paketas skirtas neilgai tačiau intensyviai didesnio kolektyvo šventės aktyviajai daliai. Paketas skirtas mišriems kolektyvams, kuriuose yra įvairaus aktyvumo pramogas mėgstančių žmonių.

Vienintelė komandinė šio paketo rungtis yra lankų kova. Tai dažasvydį primenantis žaidimas, žaidžiamas su lankais ir minkštomis strėlėmis. Dvi komandos po 3-5 narius kovoja viena prieš kitą specialioje aikštelėje, mėgindami eliminuoti visus oponentus arba išmušti visus jų ginamus taikinius.

Tie, kas laukia savo žaidimo gali treniruotis specialiame tire, kuriame reikia numušti ant oro srauto kabančius kamuoliukus. Šiuo tiru gali džiaugtis net ir tie, kas nenori žaisti komandinio žaidimo.

Kita taiklumo reikalaujanti pramoga yra taiklumo varžybos. Didelė pripučiama platforma su elektroniniais taikiniais į kuriuos mėtomi kamuoliai. Vienu metu varžosi nuo dviejų iki keturių asmenų. Kiekvienas žaidimas tunka po minutę po kurios sistema skelbia rezultatus. Dėl savo pobūdžio tai labai stipriai žmones įtraukianti pramoga.

lankų kova

Kita asmeninio tipo varžybų pramoga – gladiatorių kovų platforma. Gerai televizijos šou “Amerikos gladiatoriai” primenanti rungtis. Pripučiamos pakylos, nuo kurių specialiomis kuokomis vienas oponentas mėgina numušti kitą. Pirmasis nukritęs pralaimi.

Mažiau aktyvumo norintiems puiki pramoga yra didysis kojų biliardas. Tai didelė pripučiama biliardo aikštelė, kurioje vietoje rutulių naudojami futbolo kamuoliai, kurie mušami ne lazda, o spardomi kojomis. Įvairūs žmonės biliardą žaidžia skirtingomis taisyklėmis, prie šio žaidimo kiekvienas gali prisitaikyti pagal save, žaisti pagal savo mėgstamas taisykles.

Visai kito pobūdžio taiklumo rungtis – diskų golfas. Teritorijoje paruošime kelias trasas, skirtas skraidančių diskų golfui. Kaip ir klasikiniame golfe, šio žaidimo tikslas – per kiek galima mažiau veiksmų pasiekti taikinį. Tik taikinys yra specialus stovas, o jį bandoma pasiekti metant skraidančią lėkštę. Kiekvienoje trasoje skaičiuojama per kiek metimų pasiekiamas tikslas. Dienos laimėtojas – trasą per mažiausiai metimų įveikęs asmuo.

Labiau mėgstantiems lazdas ir kamuoliukus siūlome labiau klasikinį variantą. Jiems bus paruošti mini golfo takeliai. Modulinė jų sandara leidžia juos pritaikyti renginio vietai, pagal tai juos išdėlioti patogioje vietoje. Tai ramus klasikinis žaidimas, patinkantis net ir mažiausiai pramogų norintiems asmenims. Tai šaunus žaidimas, kurį galima žaisti nenutolstant nuo gėrimo taurės ar nenutraukiant pokalbio.

Tokie pat ramūs, bet ne ką mažiau įdomūs žaidimai yra ir medinių lauko žaidimų rinkinys. Penki mediniai žaidimai, kuriuos gali žaisti nuo mažiausių iki didžiausių įtraukia ne ką mažiau nei didžiausios pramogos. Prie kiekvieno žaidimo galima prieiti, pabandyti ir nueiti arba galima prie jų praleisti ir visą dieną.

O norintiems žaidimų, kuriuos galima žaisti nenutolstant nuo gėrimo, bus paruošta ir daugiau galimybių – klasikos ir amerikietiškų filmų mėgėjams patiks beerpong stalas, o ieškantiems naujovių ir mėgstantiems stipresnius gėrimus siūlome taurelių jūrų mūšio žaidimą, kuriame vietoje skandinamų laivų geriami gėrimai.

Pasibaigus pramogoms imamės tvarkymosi. Pagal renginio formatą galime palikti medinius žaidimus, mini golfo takelius ir gėrimų žaidimo stalus bei kolonėles. Atsisveikiname, palinkime gero vakaro, o paliktus daiktus atsiimame kitą dieną.

Paketo kaina ir detalės

  • Kaina 1800 Eur + PVM
  • Papildoma valanda kainuoja 350 Eur + PVM
  • Transporto kaina 1 Eur/km nuo Vilnaius arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
  • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 15% nuolaida
  • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų

pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas Pripučiama stalo futbolo platforma, kurioje futbolininkų figūrėlėmis tampa tikri žaidėjai. Susisiekti Pripučiamo futbolo paslaugos Pramogos organizavimas 302,50 Eur/pirma val Kaina su PVM

Daugiau informacijos »
video kamera

Vidaus pramogos

vidaus pramogos Čia rasite populiariausias pramogas, kurios tinkamos vidaus patalpoms ir puikiai tinks šaltojo sezono renginių metu. Be jų, žinoma, galite rinktis ir iš visų

Daugiau informacijos »
Mini golfo žaidimas

Mini golfas

Mini golfas Mini golfas yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ar šeima, o taip pat puikus pasirinkimas vestuvėms ar įmonių vakarėliams, kur svečiai patirs

Daugiau informacijos »
Pripučiamas biliardo žaidimas

Pripučiamas biliardas

Pripučiamas biliardas Pripučiamas didelis biliardas, žaidžiamas kojomis. Sužaiskite partiją, milžinų pasaulyje. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Pripučiamo biliardo paslaugos Įrangos nuoma 242 Eur/para Kaina su

Daugiau informacijos »

Zorb lenktynės

Zorb lenktynės Lenktynės pripučiamuose kamuoliuose. Du žaidėjai pripučiamų burbulų viduje bėga specialia trasa, mėgindami pavyti vienas kitą. Laimi tas, kuris paveja pirmas. Išskirtinė pramoga, puikiai

Daugiau informacijos »
Draugams.lt komanda

Mūsų draugų paslaugos

Mūsų draugai renginiuose Bendradarbiaujame su renginių vietomis, maisto tiekėjais, dekoratoriais, papildomų užsiėmimų organizatoriais, vedėjais ir daugeliu kitų. Kartu su jais pasirūpinsime, kad jūsų šventėje nieko

Daugiau informacijos »
Diskų golfo žaidimas

Diskų golfas

Diskų golfas Skraidančių lėkščių golfas yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga. Klasikiniame golfe kamuoliuką reikia pataikyti į duobutę, o diskų golfe – skraidančią lėkštę į specialų

Daugiau informacijos »
Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis Milžiniška pripučiama krepšinio aikštelė. Tiek pulti, tiek gintis žaidime itin sudėtinga, mat visi žaidėjai viso žaidimo metu bus pririšti specialiomis gumomis. Susisiekti

Daugiau informacijos »
Švytuoklė

Švytuoklė

Švytuoklė Pripučiama platforma su milžiniška minkšta švytuokle. Jūsų darbas – atsikratyti ant platformos stovinčių priešininkų, siūbuojant švytuoklę ir bandant juos numušti, pačiam nenuvirstant. Susisiekti Švytuoklės

Daugiau informacijos »
Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis Mechaninis vienaragis – rodeo buliaus pusbrolis. Naujas ir žaismingas, skirtas jūsų spalvotai šventei – tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išsilaikykite kiek tik galite

Daugiau informacijos »
Pinigų kabina, kurioje gaudomi pinigai

Pinigų kabina

Pinigų mašina Kabina, kurioje oro sraute sukasi pinigai, o viduje esantis žmogus bando kiek galima daugiau jų pagauti. Puikus būdas apdovanoti varžybų nugalėtojus ar originali

Daugiau informacijos »
AI kurto treilerio pavyzdys

Tematiniai AI treileriai

Tematinės AI foto ir/ar treileriai Dirbtinio intelekto įrankiais Draugams.lt kuriama naujiena renginiams. Renginio metu AI pagalba sukuriamos tematinės renginio dalyvių nuotraukos ir/ar menamų filmų treileriai

Daugiau informacijos »
Bernvakario dalyviai smagiai leidžia laiką

Draugams.lt bernvakariai

draugams.lt bernvakariai Vilniuje Norite bernvakario Vilniuje, kurio programa būtų visiškai pasirūpinta? Ieškote idėjų bernvakariui? Draugams.lt bernvakarių erdvėje išbandysite jėgas mūsų siūlomose pramogose, pasikaitinsite pirtyje, atsipalaiduosite

Daugiau informacijos »
Protmūšio vedimas

Protmūšiai

Protmūšiai Protmūšio žaidimo rengimas, organizavimas ir vedimas. Puiki pramoga įmonės vakarėliui, intelektualias pramogas mėgstančiai draugų kompanijai ar bet kuriai kitai šventei. Susisiekti mūsų teikiamos paslaugos

Daugiau informacijos »
Kamuoliai ir kita įranga

Laisvalaikio rinkiniai

Laisvalaikio rinkiniai Laisvalaikio rinkiniai, pramogaujantiems gamtoje. Puikus pasirinkimas vykstantiems į sodybą, stovyklavietę ar tiesiog prie ežero. Galite rinktis iš kelių skirtingų variacijų Susisiekite Įrangos nuoma

Daugiau informacijos »
putų šou

Mergvakariai

Mergvakariai Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo. Susisiekite Įrangos nuoma Ką siūlome jūsų

Daugiau informacijos »
beerpong zaidimas

Šventės įmonėms

Šventės įmonėms Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi. Susisiekite

Daugiau informacijos »
nykstuku zaidimas

Originalūs žaidimai

Originalūs žaidimai Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis. Siūlome jau egzistuojančius žaidimo paketus arba

Daugiau informacijos »
Vandens burbulas baseine

Vandens burbulai

Vandens burbulai Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten,

Daugiau informacijos »
zmogus su vandens sautuvu

Bernvakariai

Bernvakariai Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote! Bernvakariai mūsų erdvėje Vilniuje Susisiekite Pilna programa Įranga Dažniausiai mūsų

Daugiau informacijos »
besisukantis bulius

Rodeo bulius

rodeo bulius Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.O gal norite divejų bulių vienu metu?

Daugiau informacijos »
Sumo kostiumų nuoma

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems! Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Sumo kostiumų siūlomos

Daugiau informacijos »
Lankų kova

Lankų kova

Archery tag lankų kova Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms! Susisiekti dėl šventės Apie žaidimą Lankų kovos siūlomos paslaugos

Daugiau informacijos »
Žaidimų rinkinys

Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai Lauko ar vidaus žaidimų rinkinys jūsų šventei. Skirtingi žaidimai, kurie patiks įvairioms auditorijoms. Jūsų vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir kitoms šventėms. Susikomplektuokite sau

Daugiau informacijos »

Vartomų kubų pramoga

Pripučiamų kubų lenktynės Pripučiami kubai, kuriuose esančios komandos verčia juos nuo sienos ant sienos taip tarpusavy lenktyniaudamos. Išskirtinė komandinė pramoga. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės

Daugiau informacijos »
Taiklumo varžybų platforma

Taiklumo varžybos

Taiklumo varžybos Speciali pripučiama platforma su elektroniniais taikinių. Tikslas – įvairiuose žaidimuose nugalėti priešininką į taikinius mėtant ir spardant kamuolius bei šaudant iš lanko. Apie

Daugiau informacijos »
Gladiatorių kova

Gladiatorių kova

Gladiatorių kova Mobili pripučiama arena padės jums pasijausti tarsi tikrais kovotojais nuverčiant priešininką į pripučiamą bedugnę. Siūlome dvi skirtingas pakylas vaikams ir suaugusiems. Apie pramogą

Daugiau informacijos »
putu pramogos

Putų šou

Putų šou Putų pramogos –  be proto populiari pramoga. Mes ne tik gaminame putas specialiomis patrankomis, bet ir kuriame šventes su pripučiamomis putų čiuožynėmis ar

Daugiau informacijos »