Meniu Uždaryti

vandens burbulas

Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten, kur nėra vandens telkinių!

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Vandens burbulų nuoma

60 Eur / diena Kaina su PVM
  • Perduodame visą pageidaujamą įrangą
  • Pasidaliname naudingais patarimais kaip pramogą padaryti įdomesne
  • Jums pageidaujant pristatome ir atsiimame įrangą iš Jūsų parinktos vietos
  • Galime išnuomoti ir vandens burbulams skirtą baseiną (242 Eur / diena)

Vandens burbulai jūsų šventėje

150 Eur/val
  • Mūsų komandos narys praves visą pramogą
  • Į paketą įeina du nuolat naudojami burbulai ir vienas atsarginis
  • Galimas kitas burbulų ir personalo kiekis
  • Į vietas be vandens galime atgabenti specialų baseiną

apie vandens burbulą

Vandens pramoga mažiems ir dieliems

Ar esatę stebėję smagiai rate bėgantį peliuką? Gal norite ir patys išbandyti panašią pramogą? O gal visada svajojote įgyti stebuklingų galių ir vaikščioti vandeniu? Pripučiamas burbulas, skirtas vaikščioti, bėgioti ir vartytis ant vandens – puikiausias pasirinkimas, norintiems gerų emocijų.

Vandens pramogos – vienos smagiausių. Tad, kodėl jų nepaįvairinus milžinišku vandens burbulu? Ši pramoga patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pripučiamu burbulu galėsite džiaugtis įvairiuose vandens telkiniuose, o jei jų pasiekti nėra galimybės – ne bėda, kartu su burbulu galite išsinuomoti specialų baseiną, kuriame galėsite linksmintis.

Su pripučiamu vandens burbulu bet koks vakarėlis gamtoje, bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar tiesog laisvadienis taps pačia linksmiausia diena. Vienu metu galite išsinuomoti keletą vandens burbulų ir linksmintis kompanijoje.

Su vandens burbulais (ir specialiu baseinu) galime atvykti į jūsų organizuojamą šventę ar festivalį ir pralinksminti jo dalyvius

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų