Meniu Uždaryti

Šventės įmonėms

Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi.

mūsų teikiamos paslaugos

Suplanuosime renginį skirtą būtent jūsų kolektyvui. Pagal poreikius pasirūpinsime vieta, scenarijumu, pramogomis ir t.t.

Jei jau suplanavote savo įmonės šventę ir jai tetrūksta unikalių pramogų, išnuomosime reikalingą pramogų įrangą.

Darbo vakarėlio dalyviai kelia taures

Įmonės vakarėlis pagal jūsų pageidavimą

Padėsime suorganizuoti smagiausią šventę jūsų kolektyvui. Nesvarbu, švenčiate įmonės gimtadienį, rengiate smagiausią kalėdinį vakarėlį, planuojate komandos stiprinimo užsiėmimą (teambuilding) ar tiesiog be jokios specialios progos norite smagiai praleisti laiką su kolegomis.

Mūsų nuomojamos ir organizuojamos pramogos skirtos įvairių dydžių kompanijoms. Nepakartojamuose žaidimuose smagu ne tik dalyvauti, bet ir juos stebėti. Žaisti ir pramogauti gali tiek vaikai, tiek suagusieji, tad užsiėmimai tinkami ne vien kolektyvui, bet ir darbuotojų šeimos nariams.

Jums pageidaujant galime pasirūpinti viskuo, ko prireiks šventei: vieta, aparatūra, pramogomis, komandiniais užsiėmimais, maistu, muzika ir pan. Galime sukurti unikalų, tik jūsų kolektyvui pritaikytą ir suasmenintą šventės scenarijų su originaliais žaidimais, užduotimis. Padėsime tą scenarijų įgyvendinti ir pravesime žaidimus arba suteiksime visą reikalingą informaciją, kaip tą scenarijų įgyvendinti patiems.

Pramogų nuoma vakarėliui

Jei jau turite sumanymų, kaip organizuoti šventę ir tiesiog ieškote originalių pramogų – mielai išnuomosime mūsų turimą pramogų įrangą. Jūsų kolektyvui tikrai patiks pašėlęs burbulų futbolas, juoko dozę garantuojantis jodinėjimas rodeo buliumi, smagiausias beer pongo turnyras ar kova apsirengus milžiniškus sumo kostiumus. Galime pasiūlyti pramogų ne tik lauko erdvėms, bet ir vidaus patalpoms.

Jei pageidausite, įrangą pristatysime į vietą, suteiksime instrukcijas, kaip ja naudotis, paaiškinsime žaidimų taisykles, kad galėtumėte pramogauti privačiai. 

Taip pat galime atvykę į vietą pramogą suorganizuoti nuo pradžių iki galo. Įrengsime pramogų vietas ir pasirūpinsime, kad kiekvienas kolega ar jo šeimos narys praleistų geriausią laiką.

 

populiariausios mūsų nuomojamos pramogos

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Beer pongo stalai – kiekvieno smagaus vakarėlio dalis. Mūsų siūlomi žaidimo stalai – išskirtinių dizainų ir su LED apšvietimu. Vienu metu galite išsinuomoti net net keletą stalų ir surengti visą beer pong čempionatą.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau