Meniu Uždaryti

mini pramogų paketai, kolektyvams iki 30 asmenų

Ateina jūsų vasaros šventė, o iš jos norite parsivežti geriausių atsiminimų?  Paruošėme pramogų programas būtent jūsų kolektyvui. Šie paketai skirti 12-32 asmenų kolektyvams. Jei jūsų kolektyvas didesnis, patikrinkite paketus didesniems kolektyvams.

Klasikiniai paketai, kuriuose varžosi 4 komandos:

Ne varžybų formato paketas

mini paketai, 12-30 asmenų, 5-6 val

MINI 1

800 Eur + PVM
 • 4 komandos, besivaržančios rungtyse
 • Pilna trukmė - 5 valandos
 • Milžiniškas smiginis, lankų kova, bokšto statybos
 • Pertraukos metu - lauko žaidimai
 • Po varžybų paliekame beerpong stalus ir kolonėles
 • Papildomoms pramogoms 5% nuolaida

MINI 2

800 Eur + PVM
 • 4 komandos, besivaržančios rungtyse
 • Pilna trukmė - 5 valandos
 • Vandens šautuvų mūšis, lankų kova, gladiatorių kova
 • Pertraukos metu - mini golfas
 • Po varžybų paliekame jūrų mūšio stalą ir kolonėles
 • Papildomoms pramogoms 5% nuolaida

MINI dvikovos

850 Eur + PVM
 • 4 komandos, jų atstovai varžosi rungtyse
 • Pilna trukmė - 6-7 valandos
 • Pagalvių mūšis, sumo, gladiatorių kova ir el. bagių lenktynės
 • Pertraukos metu - lauko žaidimai
 • Po varžybų paliekame jūrų mūšio stalą ir beerpong stalus
 • Papildomoms pramogoms 5% nuolaida

MINI chill

900 Eur + PVM
 • Laisvas formatas be įtemptų rungčių
 • 5 valandos su įvairiomis pramogomis
 • Putų šou, kojų biliardas, pinigų mašina, disk golfas, vandens batai
 • Jūrų mūšis, beerpong, mediniai lauko žaidimai, kolonėlės
 • Papildomoms pramogoms 5% nuolaida

Trumpas mini paketų aprašymas

mini 1

Nedidelių įmonių (iki 30 asmenų) šventės. Paketas sudėtas taip, kad kolektyvas visą dieną (iki 6 valandų) dalyvautų įdomiose veiklose, varžytųsi nematytose rungtyse ir prikauptų geriausių prisiminimų.

Vienas Draugams.lt komandos narys ruoš vieną pramogą po kitos, supažindins su taisyklėmis ir teisėjaus turnyrams. Po dviejų rungčių – ilgesnė pertrauka, kurios metu išbandysite lauko žaidimus, o po to – didysis finalas, po kurio varžybas galite pratęsti beerpong turnyre. Jūsų kolektyvas po tokios šventės bus kupinas gerų atsiminimų ir įspūdžių, o į darbus grįš su nauja jėga.

Apytikslė paketo trukmė  5-6 val.

mini 2

Nedidelių įmonių (iki 30 asmenų) šventės. Paketas sudėtas taip, kad kolektyvas visą dieną (iki 6 valandų) dalyvautų įdomiose veiklose, varžytųsi nematytose rungtyse ir prikauptų geriausių prisiminimų.

Kaip ir MINI 1 paketo atveju, vienas Draugams.lt komandos narys paruoš rungtis, ves turnyrus ir padės jums gerai leisti laiką. Rungtys dažniausiai yra nebandytos, taigi visiems bus daugybė naujų įspūdžių. Ne turnyro metu galėsite žaisti taurelių jūrų mūšį, mini golfą, džiaugtis muzika. 

Apytikslė paketo trukmė  5-6 val.

mini dvikovos

Nedidelių kolektyvų (iki 30 asmenų) vasaros šventės. Paketas sudarytas taip, kad visi šventės dalyviai rungtųsi dvikovų rungtyse su kitų komandų nariais. Kiekvienas turės galimybių pelnyti taškų savo komandai, įgyti puikių prisiminimų tiek asmeniškai, tiek su visa komanda.

Nors kovosite vienas prieš vieną, bet visuomet atstovausite savo komandą, kuri jus palaikys. Net keturios naujos rungtys, kuriose galėsite pasisemti geriausių įspūdžių, atskleisti dar neatskleistus talentus.

Pertraukų metu atsipalaiduosite su lauko žaidimais, o po varžybų – beerpong ir jūrų mūšio pramogose.

Apytikslė paketo trukmė  6-7 val.

mini chill

Nedidelių kolektyvų (iki 30 asmenų) vasaros šventės. Norite vasaros šventės, kurioje tiesiog atsipalaiduosite? Šis paketas sudarytas iš atpalaiduojančių pramogų, kuriomis tiesiog mėgausitės su kolegomis.

Dienos eigoje bus pristatomos įvairios pramogos. Niekas neprivalo jose varžytis, tačiau norintiems jos tikrai paįvairins dieną ir sukels gerų emocijų. Dienos finalas – putų šou. Karštą vasaros dieną tai puiki atgaiva bet kokiam kolektyvui.

Apytikslė paketo trukmė  6-7 val.

į paketą įeinančios pramogos

Paketo kaina 900 Eur + PVM

5% nuolaida visoms papildomai užsakomoms paslaugoms

detalus mini pramogų paketų aprašymas

MINI 1 paketo eiga

Mūsų komandos narys atvyksta maždaug dvi valandos iki varžybų pradžios. Kol jis ruošiasi žaidynėms, jūsų kolektyvas gali pasiskirstyti į keturias  komandas, kuriomis varžysis rungtynėse.

Pasiruošus skelbiama pirmoji rungtis – lankų kova. Tai dažasvydį primenantis žaidimas, kuriame kovojama lankais ir minkštomis strėlėmis. Vienu metu iš komandos žaidžia 4 žaidėjai. Kol dvi komandos žaidžia, likę žaidėjai treniruojasi specialiame tire. Žaidžiami pusfinaliai, finalas ir mažasis finalas. Komandoms skiriami taškai pagal užimtas vietas. Šis trunyras trunka apie 1,5 val. Šis žaidimas labai įtraukia, kadangi šaudyme iš lanko greitai tobulėjama. Pirmame mače žaidėjai dar bando susigaudyti, kaip šauti iš lanko, antrame – strėlė skrieja ten, kur nori, o nuo trečiojo prasideda gili strategija ir komandiniai žaidimai. Taigi, visi žaidę lieka laimingi, ypač nugalėtojai.

Po pirmosios rungties daroma 30 min. pertrauka, kurios metu žaidėjai atsipūčia ir pasidalija įspūdžiais, o inventorius paruošiamas antrai rungčiai.

Lankų tiras

Po tokios aktyvios pirmosios rungties, antroji yra kur kas ramesnė, daugiau reikalaujanti tikslumo. Tai didysis smiginis. Milžiniška smiginio lenta į kurią reikia pataikyti minkštais kamuoliais, kurie spiriami prilimpa prie jos. Esate įgudę futbolo žaidėjai? Puiku! Nesate kamuolio spardę nuo mokyklos laikų? Didelis šansas, kad nugalėsite ir futbolininkus! Komandos vėl kovoja turnyre, kuriame išsiaiškinamos 1-4 vietos. Šis turnyras trunka apie 1 valandą. 

Po šių dviejų rungčių įprastai daroma pertrauka, kurios metu komandos pailsi, pavalgo. Šios pertraukos metu, nuotaikai palaikyti, paruošiami mediniai lauko žaidimai. Milžiniška Jenga, dideli mediniai labirintai, Cornhole ir kiti žaidimai. Šie žaidimai puikiai žaidžiami besišnekučiuojant ir su gėrimu rankoje. Tai nėra žaidžiama įskaitai, o tik geroms emocijoms. Pertrauka įprastai trunka 1-1,5 val.

 

Visiems pailsėjus pradedama finalinė varžybų rungtis. Tai yra pripučiamų kubų bokšto statyba. Turbūt daugiausiai emocijų ir komandinio darbo reikalaujanti rungtis. Dvi komandos gauna po 10 pripūstų kubų. Pirmas kubas turi keturias virves, pritvirtintas prie jo. Šias virves ima komandos nariai ir kiek gali plačiau išsiskleidžia (eina į kraštus nuo kubo). Likę komandos nariai šį kubą užkelia ant kito ant žemės esančio kubo. Po po abu šiuos kubus užkrauna ant trečiojo. Taip palengva statomas bokštas, kurio viršūnę komandos nariai valdo virvėmis. Tikslas – per 5 minutes pastatyti aukštesnį bokštą, kuris išstovi bent 10 sekundžių, greičiau, nei tai padaro oponentai. 

Kadangi tai yra azartiškiausia ir daugiausiai komandinio darbo reikalaujanti rungtis, ji pelnytai yra finalinė. Po jos sumuojami rezultatai, skelbiami nugalėtojai. Tuomet draugas iš Draugams.lt pastato beerpong stalą, kur galite pratęsti varžybas. Žaidimų įrangą susitvarkęs vedėjas išvyksta, o jus palieka tęsti vakarą savarankiškai.

Į komplektą įskaičiuotos stereofoninės kolonėlės VONYX su stovais, muzikai ir gerai nuotaikai palaikyti. Jas, kaip ir beerpong stalus, galite grąžinti kitą dieną.

didelis pripučiamas smiginis
Žaidimų rinkinys
Kubų bokštas

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama 12 – 32 asmenų kolektyvams
 • Kaina 800 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km + PVM nuo Vilnaius arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną pusę
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 5 % nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pačios vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

MINI 2 paketo eiga

Mūsų komandos narys atvyksta maždaug dvi valandos iki varžybų pradžios. Kol jis ruošiasi žaidynėms, jūsų kolektyvas gali pasiskirstyti į keturias komandas, kuriomis varžysis rungtynėse.

Pasiruošus skelbiama pirmoji rungtis – lankų kova. Tai dažasvydį primenantis žaidimas, kuriame kovojama lankais ir minkštomis strėlėmis. Vienu metu iš komandos žaidžia 4 žaidėjai. Kol dvi komandos žaidžia, likę žaidėjai treniruojasi specialiame tire. Žaidžiami pusfinaliai, finalas ir mažasis finalas. Komandoms skiriami taškai pagal užimtas vietas. Šis trunyras trunka apie 1,5val. Šis žaidimas labai įtraukia, kadangi šaudyme iš lanko greitai tobulėjama. Pirmame mače žaidėjai dar bando susigaudyti kaip šauti iš lanko, antrame – strėlė skrieja ten, kur nori, o nuo trečiojo prasideda gili strategija ir komandiniai žaidimai. Taigi, visi žaidę lieka laimingi, ypač nugalėtojai.

Po pirmosios rungties daroma 30 min pertrauka, kurios metu žaidėjai atsipūčia ir pasidalija įspūdžiais, o inventorius paruošiamas antrai rungčiai.

Lankininkai žaidžia archery tag

Pirmoji rungtis buvo labai komandiška ir reikalaujanti daugybės įvairių įgūdžių. Antroji pareikalaus visiškai kitokių sugebėjimų. Tai sename šou “Amerikos gladiatorius” matyta rungtis – gladiatorių arena. Iš komandų atsitiktinai eina po narį, kurie specialia kuoka bando vienas kitą nuversti nuo pripučiamo platformos. Taip skaičiuojami komandų taškai, kol viena iš jų nugali. Daromas turnyras, taigi komandos vėl pasiskirsto pirma – ketvirta vietomis. Šis turnyras trunka apie 1 valandą.

Po šių dviejų rungčių įprastai daroma pertrauka, kurios metu komandos pailsi, užkanda. Šios pertraukos metu, nuotaikai palaikyti, paruošiami du mini golfo takeliai. Šie žaidimai puikiai žaidžiami besišnekučiuojant ir su gėrimu rankoje. Tai nėra žaidžiama įskaitai, o tik geroms emocijoms. Pertrauka įprastai trunka 1-1,5 val.

 

Visiems pailsėjus pradedama trečioji – finalinė rungtis. Tai turbūt geriausia pramoga karštomis vasaros dienomis – elektrinių vandens šautuvų mūšis. Komandinė rungtis su galingais elektriniais vandens šautuvais, kuriais turite peršauti oponentų taikinius. Tai abejingų nepaliekanti rungtis. Teisėjas seka, kurių žaidėjų asmeniniai taikiniai peršaunami ir kas krenta iš žaidimo, tačiau gerų įspūdžių žaidime per akis yra visiems žaidėjams iki vieno.

Šį turnyrą visi baigia geros nuotaikos ir šiek tiek sušlapę, kas karštą vasaros dieną yra tik privalumas. Tokia linksma nata skelbiama varžybų pabaiga, rezultatai sumuojami ir skelbiami nugalėtojai. Tuomet jums pastatomas jūrų mūšio stalas, kurio varžybose galėsite pramogauti savarankiškai (laivus atstoja taurelės, kurių turinį reikia išgerti, laivą nuskandinus). Žaidimų įrangą susitvarkęs vedėjas išvyksta, o jus palieka tęsti vakarą savarankiškai.

Į komplektą įskaičiuotos stereofoninės kolonėlės VONYX su stovais, muzikai ir gerai nuotaikai palaikyti. Jas, kaip ir jūrų mūšio stalą, galite grąžinti kitą dieną.

Gladiatorių kovos platforma
Mini golfo žaidimas
Vandens šūviai

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama 12 – 32 asmenų kolektyvams
 • Kaina 800 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km + PVM nuo Vilnaius arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 5 % nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

MINI dvikovos paketo eiga

Šis paketas taip pat skirtas nedideliems 12-32 asmenų kolektyvams. Paketo išskirtinumas – visos rungtys yra dvikovų pobūdžio, taigi labiau įtraukia azartiškus žmones, siekiančius nugalėti oponentą, kol komanda jį palaiko.

Draugams.lt komandos narys atvyksta maždaug 2 val. iki pramogų starto. Kol ruošiamasi pramogoms, kolektyvas paskatinamas susiskirstyti į keturias komandas, kuriomis varžysis.

Pirmoji rungtis – pagalvių mūšis. Kovoja komanda prieš komandą. Atsitiktinai kviečiami komandų atstovai, kurie sėdėdami ant specialaus buomo, pagalvėmis bando vienas kitą nuo jo nuversti. Taip atsitiktinai kviečiamas vienas narys po kito, kol visi komandų nariai būna susirungę. Laimėjusios komandos po to susirungia tarpusavyje, kaip ir pralaimėjusios. Taigi, įveikusios pirmas varžybas komandos gauna po 1, 2, 3 ir 4 taškus.

Įveikus pirmąją rungtį komandos jau yra apšilusios, kiekvienas narys kažką įveikė ar buvo įveiktas, taigi noras kartu su komanda nugalėti kitus tik auga.

Pagalvių mūšis

Po 30 min. pertraukos nuo pirmosios pramogos pabaigos pradedama antroji rungtis – sumo imtynės. Komandų nariai apsirengia specialius kostiumus, kuriuos dėvėdami siekia išstumti oponentą iš kovos aikštelės. Žaidimas taip pat vyksta turnyro principu. 

Po sumo imtynių daroma pertraukėlė, kurios metu komandos pasiilsi, pasidalija įspūdžiais ir pradeda ruoštis trečiajai dvikovų serijai. Tai yra gladiatorių kova – du žaidėjai stovi ant pripučiamų platformų, nuo kurių pripučiamomis kuokomis bando vienas kitą numesti. Krintama ant minkšto pripučiamo batuto, taigi nėra susižalojama, tačiau pergalės skonio tai nemažina.

Po trijų rungčių dažnu atveju daroma ilgesnė pertrauka užkąsti, pailsėti. Šios, kaip ir kitų pertraukų metu, pramogautojai išbando įvairius lauko žaidimus. Milžiniška jenga, didelis labirintas, cornhole. Nors šie žaidimai yra žaidžiami ne turnyrui, jie paįvairina pertrauką. Jie puikiai žaidžiami besišnekučiuojant ar su gėrimu rankoje.

Po pertraukos skelbiama finalinė rungtis. Kadangi pirmos trys rungtys buvo fiziškai aktyvios, o per pertrauką dingo noras užsiimti labai aktyvia veikla, finalinė rungtis yra kitokio pobūdžio. Tai lenktynės, radijo bangomis valdomais bagiais. Pertraukos metu suruošiama žiedinė lenktynių trasa, kurioje estafetės principu lenktyniauja dvi komandos. T.y. vienam komandos nariui apvažiavus ratą, antrasis perima valdymą ir važiuoja toliau. Taip daroma tol, kol visi nariai būna apvažiavę po ratą.

Po šios rungties sumuojami rezultatai ir skelbiami dienos varžybų nugalėtojai. Kol visi džiaugiasi, dalijasi įspūdžiais, pastatomi beerpong ir jūrų mūšio stalai, kurie padės pramogauti jau išvykus Draugams.lt personalui. Taip pat, paliekamos garso kolonėlės, kurios padės linksmintis iki vakarėlio pabaigos. Šią įrangą atsiimame jau kitą dieną.

Gladiatorių kovos platforma
Sumo kostiumų nuoma
Radijo bangomis valdomų mašinėlių lenktynės

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama 12 – 32 asmenų kolektyvams
 • Kaina 850 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km + PVM nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 5 % nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

MINI chill paketo eiga

Šis paketas taip pat skirtas nedideliems kolektyvams iki 40 asmenų. Jis skirtas varžytis šventėje nenorintiems žmonėms, kurie tiesiog nori atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką ir pasidžiaugti dienos eigoje suteikiamomis pramogomis.

Dėl ramaus šventės pobūdžio dalis pramogų, kuriomis galima džiaugtis visos dienos metu, yra tiesiog suruošta. Vienas Draugams.lt komandos narys šia pramogas suruošia, jei reikalinga pagalba – suteikia informaciją, kaip jomis naudotis.

Taip pat, dienos eigoje skelbiama vienos ar kitos pramogos pradžia, tačiau varžybose dalyvavimas nėra būtinas.

Diskų golfo žaidimas

Atvykus mūsų personalui, pradedamos ruošti pramogos. Medinių lauko žaidimų rinkinys, sudarytas iš jūsų norimų žaidimų (milžiniška jenga, cornhole ir pan.). Šie žaidimai prieinami visą dieną,  galima tiesiog pabandyti šiuos žaidimus, kartkartėmis susirungti su kolegomis, o kartais prie jų praleidžiama ir visa diena. 

Norintiems kažko didesnio, visą diena prieinamas didysis biliardas. Tai pripučiamas didelis biliardo stalas, kuriame rutulius atstoja spalvoti futbolo kamuoliai. Šis žaidimas žaidžiamas kojomis, tačiau labai griežtų taisyklių nėra. Kiekvienas moka žaisti biliardą pagal savo krašto taisykles ir mes galime tik patarti kokiomis žaisti jums.

Dar viena pramoga, kurią visi gali išbandyti kada tik nori – vandens batai. Specialūs batai, kuriuos įvaldyti yra sudėtinga, tačiau norint – pavyksta. Tai puiki pramoga poilsiaujant. Tai puiki pramoga ne tik šiuos batus bandančiam asmeniui, tačiau ir visai jį palaikančiai komandai 🙂

Norintiems su gėrimais susijusių pramogų paruošiami beerpong ir jūrų mūšio stalai. Beerpong taisykles žino daugelis, tačiau jei reikia pagalbos, padedame su šiuo žaidimu. Na, o jūrų mūšio taisykles tikrai pamena dauguma iš mokyklos laikų. Tačiau čia jis žaidžiamas kitaip – laivai sudaryti iš taurelių, taigi laivą nuskandinus, reikia išgerti jų turinį.

Tiesa, dienos metu skelbiamos trys atskiros rungtys/pramogos:

1. Diskų golfas. Tai golfo atitikmuo, žaidžiamas su skraidančiomis lėkštėmis. Draugams.lt komandos narys paruošia trasą, paaiškina taisykles. Jei yra norinčių – surengia varžybas, pasidalina patarimais.

2. Rungtis su prizais – pinigų mašina. Ar pamenate iš TV laidų pinigų mašiną, kurioje skraido pinigai ir pramogautojas, per numatytą laiką, turi kiek galima daugiau jų pagauti? Tai yra vienintelė rezultato siekianti pramoga šiame pakete. Siūlome iš anksto pasiruošti, kokius prizus galima laimėti šiame žaidime, kurie bus dalinami mums jau išvykus.

3. Finalinė pramoga – putų šou. Karštomis dienomis tai nepakartojama vėsinanti pramoga. Mėgstantys nuotraukas galės pasifotografuoti, mėgstantys dūkti – galės šokti putose, kiti galės tiesiog pasidžiaugti vaizdu.

Po putų šou pramogos pradedamos nurinkinėti ir pakuoti. Jei pageidaujate, jums paliekame garso kolonėles, beerpong, jūrų mūšio žaidimus ar medinius lauko žaidimus, kuriuos kitą dieną grąžinsite mums į Vilnių arba Kauną.

Rožinės putos
Milžiniškas biliardas
Laivų mūšio stalas

Paketo kaina ir detalės

 • Rekomenduojama kolektyvams iki 35 asmenų
 • Kaina 900 Eur + PVM
 • Transporto kaina 1 Eur/km + PVM nuo Vilniaus arba Kauno, skaičiuojant tik į vieną puse
 • Visoms papildomai užsakomoms pramogoms taikoma 5 % nuolaida
 • Kiekviena pramoga pakete gali būti keičiama kita tokios pat vertės pramoga, daromos kitos modifikacijos

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų

pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas

Pripučiamas stalo futbolas Pripučiama stalo futbolo platforma, kurioje futbolininkų figūrėlėmis tampa tikri žaidėjai. Susisiekti Pripučiamo futbolo paslaugos Pramogos organizavimas 302,50 Eur/pirma val Kaina su PVM

Daugiau informacijos »
video kamera

Vidaus pramogos

vidaus pramogos Čia rasite populiariausias pramogas, kurios tinkamos vidaus patalpoms ir puikiai tinks šaltojo sezono renginių metu. Be jų, žinoma, galite rinktis ir iš visų

Daugiau informacijos »
Mini golfo žaidimas

Mini golfas

Mini golfas Mini golfas yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ar šeima, o taip pat puikus pasirinkimas vestuvėms ar įmonių vakarėliams, kur svečiai patirs

Daugiau informacijos »
Pripučiamas biliardo žaidimas

Pripučiamas biliardas

Pripučiamas biliardas Pripučiamas didelis biliardas, žaidžiamas kojomis. Sužaiskite partiją, milžinų pasaulyje. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Pripučiamo biliardo paslaugos Įrangos nuoma 242 Eur/para Kaina su

Daugiau informacijos »

Zorb lenktynės

Zorb lenktynės Lenktynės pripučiamuose kamuoliuose. Du žaidėjai pripučiamų burbulų viduje bėga specialia trasa, mėgindami pavyti vienas kitą. Laimi tas, kuris paveja pirmas. Išskirtinė pramoga, puikiai

Daugiau informacijos »
Draugams.lt komanda

Mūsų draugų paslaugos

Mūsų draugai renginiuose Bendradarbiaujame su renginių vietomis, maisto tiekėjais, dekoratoriais, papildomų užsiėmimų organizatoriais, vedėjais ir daugeliu kitų. Kartu su jais pasirūpinsime, kad jūsų šventėje nieko

Daugiau informacijos »
Diskų golfo žaidimas

Diskų golfas

Diskų golfas Skraidančių lėkščių golfas yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti pramoga. Klasikiniame golfe kamuoliuką reikia pataikyti į duobutę, o diskų golfe – skraidančią lėkštę į specialų

Daugiau informacijos »
Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis

Krepšinis su gumomis Milžiniška pripučiama krepšinio aikštelė. Tiek pulti, tiek gintis žaidime itin sudėtinga, mat visi žaidėjai viso žaidimo metu bus pririšti specialiomis gumomis. Susisiekti

Daugiau informacijos »
Švytuoklė

Švytuoklė

Švytuoklė Pripučiama platforma su milžiniška minkšta švytuokle. Jūsų darbas – atsikratyti ant platformos stovinčių priešininkų, siūbuojant švytuoklę ir bandant juos numušti, pačiam nenuvirstant. Susisiekti Švytuoklės

Daugiau informacijos »
Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis

Mechaninis vienaragis Mechaninis vienaragis – rodeo buliaus pusbrolis. Naujas ir žaismingas, skirtas jūsų spalvotai šventei – tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išsilaikykite kiek tik galite

Daugiau informacijos »
Pinigų kabina, kurioje gaudomi pinigai

Pinigų kabina

Pinigų mašina Kabina, kurioje oro sraute sukasi pinigai, o viduje esantis žmogus bando kiek galima daugiau jų pagauti. Puikus būdas apdovanoti varžybų nugalėtojus ar originali

Daugiau informacijos »
AI kurto treilerio pavyzdys

Tematiniai AI treileriai

Tematinės AI foto ir/ar treileriai Dirbtinio intelekto įrankiais Draugams.lt kuriama naujiena renginiams. Renginio metu AI pagalba sukuriamos tematinės renginio dalyvių nuotraukos ir/ar menamų filmų treileriai

Daugiau informacijos »
Bernvakario dalyviai smagiai leidžia laiką

Draugams.lt bernvakariai

draugams.lt bernvakariai Vilniuje Norite bernvakario Vilniuje, kurio programa būtų visiškai pasirūpinta? Ieškote idėjų bernvakariui? Draugams.lt bernvakarių erdvėje išbandysite jėgas mūsų siūlomose pramogose, pasikaitinsite pirtyje, atsipalaiduosite

Daugiau informacijos »
Protmūšio vedimas

Protmūšiai

Protmūšiai Protmūšio žaidimo rengimas, organizavimas ir vedimas. Puiki pramoga įmonės vakarėliui, intelektualias pramogas mėgstančiai draugų kompanijai ar bet kuriai kitai šventei. Susisiekti mūsų teikiamos paslaugos

Daugiau informacijos »
Kamuoliai ir kita įranga

Laisvalaikio rinkiniai

Laisvalaikio rinkiniai Laisvalaikio rinkiniai, pramogaujantiems gamtoje. Puikus pasirinkimas vykstantiems į sodybą, stovyklavietę ar tiesiog prie ežero. Galite rinktis iš kelių skirtingų variacijų Susisiekite Įrangos nuoma

Daugiau informacijos »
putų šou

Mergvakariai

Mergvakariai Nesvarbu, ar norite romantiškos ir ramios šventės, ar pašėlusios su nestandartinėmis pramogomis. Pasirūpinsime viskuo nuo pradžios iki galo. Susisiekite Įrangos nuoma Ką siūlome jūsų

Daugiau informacijos »
beerpong zaidimas

Šventės įmonėms

Šventės įmonėms Su kolektyvu švenčiate įmonės gimtadienį, naujametinį vakarėlį ar ieškote originalių pramogų komandos stiprinimui? Mes pasirūpinsime, kad jūsų įmonės vakarėlis taptų nepakartojama patirtimi. Susisiekite

Daugiau informacijos »
nykstuku zaidimas

Originalūs žaidimai

Originalūs žaidimai Tai unikalaus formato visuomet skirtingi žaidimai, skirti žmonėms, mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias užduotis. Siūlome jau egzistuojančius žaidimo paketus arba

Daugiau informacijos »
Vandens burbulas baseine

Vandens burbulai

Vandens burbulai Pripučiami burbulai kuriuose pajaučiamas nesvarumas arba džiaugsmas, kurį peliukas jaučia rate. Pramoga tiek asmeniui kamuolyje, tiek jį stebintiems. Pramoga galima net ir ten,

Daugiau informacijos »
zmogus su vandens sautuvu

Bernvakariai

Bernvakariai Siūlome idėjas, rašome scenarijus, pasirūpiname įranga, vedame renginius. Rasime būtent tokį variantą, kokio ieškote! Bernvakariai mūsų erdvėje Vilniuje Susisiekite Pilna programa Įranga Dažniausiai mūsų

Daugiau informacijos »
besisukantis bulius

Rodeo bulius

rodeo bulius Rodeo bulius nuomai, koridos organizavimas ir pramogos vedimas šventėse. Siūlome skirtingus mechaninio buliaus sprendimus patalpoms ir laukui.O gal norite divejų bulių vienu metu?

Daugiau informacijos »
Sumo kostiumų nuoma

Sumo kostiumai

Sumo kostiumai Smagiausia pramoga bet kokio renginio metu. Neįtikėtinas renginys ne tik kovojantiems, bet ir kovą stebintiems! Apie pramogą Susisiekti dėl šventės Sumo kostiumų siūlomos

Daugiau informacijos »
Lankų kova

Lankų kova

Archery tag lankų kova Nuomojame archery tag (lankinio) įrangą, vedame žaidimus, randame geriausius sprendimus Jūsų šventėms! Susisiekti dėl šventės Apie žaidimą Lankų kovos siūlomos paslaugos

Daugiau informacijos »
Žaidimų rinkinys

Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai Lauko ar vidaus žaidimų rinkinys jūsų šventei. Skirtingi žaidimai, kurie patiks įvairioms auditorijoms. Jūsų vestuvėms, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir kitoms šventėms. Susikomplektuokite sau

Daugiau informacijos »

Vartomų kubų pramoga

Pripučiamų kubų lenktynės Pripučiami kubai, kuriuose esančios komandos verčia juos nuo sienos ant sienos taip tarpusavy lenktyniaudamos. Išskirtinė komandinė pramoga. Apie pramogą Susisiekti dėl šventės

Daugiau informacijos »
Taiklumo varžybų platforma

Taiklumo varžybos

Taiklumo varžybos Speciali pripučiama platforma su elektroniniais taikinių. Tikslas – įvairiuose žaidimuose nugalėti priešininką į taikinius mėtant ir spardant kamuolius bei šaudant iš lanko. Apie

Daugiau informacijos »
Gladiatorių kova

Gladiatorių kova

Gladiatorių kova Mobili pripučiama arena padės jums pasijausti tarsi tikrais kovotojais nuverčiant priešininką į pripučiamą bedugnę. Siūlome dvi skirtingas pakylas vaikams ir suaugusiems. Apie pramogą

Daugiau informacijos »
putu pramogos

Putų šou

Putų šou Putų pramogos –  be proto populiari pramoga. Mes ne tik gaminame putas specialiomis patrankomis, bet ir kuriame šventes su pripučiamomis putų čiuožynėmis ar

Daugiau informacijos »