Meniu Uždaryti

Atsiėmimo ir pristatymo galimybės

Į rankas perduodamas siuntinys

Bet kurią nuomojamą įrangą galite atsiimti patys. Paruošime viską, kas reikalinga bei suteiksime išsamias įrangos naudojimo instrukcijas. 

Esant pageidavimui, pramogų įrangą atgabensime į bet kurią vietą, kur vyksta jūsų gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris, įmonės šventė, festivalis ar kitas renginys. Įrangą jums pageidaujant pristatome visoje Lietuvoje. Dėl kainų, atsižvelgiant į kilometražą, kiekvienu atveju tariamės individualiai. Nuomojantis įrangą imamas užstatas.

ESAME IŠ VILNIAUS IR KAUNO, TAČIAU TAI NEI MŪSŲ, NEI JŪSŲ NERIBOJA

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas

Mechaninis bulius – nuostabi pramoga bet kokiai jūsų šventei. Išbandykite savo jėgas, stebėkite, kaip sekasi jūsų draugams ar kolegoms ar net surenkite tikrą rodeo čempionatą. Ši Amerikos baruose itin populiari pramoga gali tapti tikra jūsų vakarėlio ašimi. Pašėlęs bernvakaris ar mergvakaris, neįtikėtinai smagus įmonės vakarėlis, pats smagiausias gimtadienis, festivalis po atviru dangumi – garantuojame, kad rodeo bulius šiose šventėse taps tikru dėmesio centru. Gera nuotaika ir adrenalino antplūdis bandant sutramdyti siautėjantį bulių – užtikrinti!

Mėgstate komandinius žaidimus? Dažasvydis ar lazer tag žaidimas lazerių arenoje – jau ne kartą išbandytos pramogos? Tuomet būtinai turite išbandyti beprotiškai smagų žaidimą – lankinį. Ši lankų kova su visiškai saugiomis strėlėmis ir pripučiamos kliūtimis leis susirungti tikroje kovoje. Susiskirstykite į komandas ir įveikite savo kolegas, draugus, karingo bernvakario ar mergvakario dalyvius. Šaudymo iš lankų (Archery tag) pramogoje viskas paprasta – teireikia šaunant iš lanko strėle pataikyti į kuo daugiau priešininkų ir išmesti juos iš žaidimo.

Futbolas milžiniškuose pripučiamuose burbuluose – kas gali būti smagiau už šią beprotišką pramogą? Šis pašėlęs komandinis žaidimas jau pambėgtas įvairiausių švenčių dalyvių. Be burbulų futbolo dažnai neapsieina bernavakariai, vaikų ar suaugusiųjų gimtadieniai, o įmonių vakarėliuose dažnai rengiami tikri futbolo purbuluose turnyrai. Bėkite, griūkite, bandykite parversti savo priešininkus ir įvaryti kuo daugiau kamuolių į vartus. Pažadame – nuo juoko plyš žandai, o geros emocijos garantuotos ne tik varžybų dalyviams, bet ir žiūrovams.

Kas gi nenorėtų išmokti vaikščioti ant vandens? O gal visada stebėjote rate smagiai besisukantį peliuką ir svajojote bent trumpam atsidurti atsidurti jo kailyje? Pripučiamas burbulas, skirtas vaikščioti, bėgti ar vartytis ant vandens nesušlampant – puki proga šias svajones įgyvendinti. Įkiškite į burbulą būsimą jaunikį ir bernvakaris taps linksmu išbandymu, gimtadienis taps nepakartojama švente bet kuriam jubiliatui bei turėsite progą nustebinti kolegas neįprasta pramoga įmonės vakarėlyje. Pripučiami vandens burbulai – pramoga, kurią galime suorganizuoti net jei aplinkui nėra jokio vandens telkinio.

Su mūsų nuomojamais sumo kostiumais, pasijusite lyg tikri Japonijoje populiaraus garbingo sporto kovotojai. Minkšti sumo kostiumai leis susirungti visiškai saugiai. Be jokių pasekmių kibkite į atlapus savo kolegai įmonės vakarėlyje ar pargriaukite bernvakaryje susirinkusius draugus. Sumo kostiumai ir specialus ringas gali tapti puikia pramoga tiek vakarėlyje po atviru dangumi, tiek šventėje įvairiose patalpose. Linksmai laiką praleis ne tik kovojantys priešininkai, bet ir sumo varžybo stebėtojai.

Siūlome ne tik įvairaus pramogų inventoriaus nuomą, bet ir išskirtinę paslaugą – originalių pramogų kūrimą ir organizavimą. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems kažko naujo, nematyto ir pritaikyto individualiems poreikiams. Sugalvosime jūsų vakarėlio temą, sukursime neįtikėtinai įtraukiančius žaidimus su originaliomis ir suasmenintomis užduotimis, atvyksime ir suorganizuosime renginį nuo pradžios iki galo. Pagal jaunikio gyvenimo istoriją sukurtas bernvakaris, pagal įmonės veiklos pobūdį suorganizuotas komandos stiprinimo užsiėmimas (teambuiling), jubiliato pomėgius atitinkantis gimtadienio žaidimas ar bet kuris kitas vakarėlis taps dar niekur nematyta ir visiems įsiminsiančia švente. Į originalias pramogas pagal pageidavimus įtrauksime ir mūsų nuomojamą pramogų įrangą.