Meniu Uždaryti

Virtualios realybės erdvė

Kaune įkurta virtualios realybės erdvė, kurioje siūlome komandinius virtualios realybės žaidimus, virtualios realybės pabėgimo kambarius ir kitas VR pramogas.

pagrindinės pramogos draugams.lt vr erdvėje

Komandiniai žaidimai

80 Eur/val
  • 4 žaidėjai vienu metu
  • Žaidimai trunka apie 10 min.
  • Laukiantieji gali stebėti virtualią erdvę per ekraną
  • Jauki laukimo erdvė

Pabėgimo kambariai

60 Eur/kambarys
  • 4-5 žaidėjai vienu metu
  • Įprasta pabėgimo trukmė apie 40 min.
  • Pabėgus greičiau nei per 30 min. gaunamas papildomas nemokamas žaidimas
  • Patirkite fiziniame pasaulyje neįmanomus galvosūkius

Daugiau apie virtualios realybės erdvę

Šauni vieta praleisti laiką grupėms iki 10 asmenų

Jauki erdvė nežaidžiantiems komandos nariams

Unikalios, vienintelės tokios Lietuvoje pramogos

Virtualios realybės erdvė

Tai specialiai paruošta erdvė, kurioje komanda gali grupėje žaisti komandinius virtualios realybės žaidimus. Visi komandiniai žaidimai yra free roam tipo, tai reiškia, kad žaidėjai gali laisvai vaikščioti, koordinuoti veiksmus tarpusavyje, kadangi mato vienas kitą virtualioje realybėje. 

O ką veikia nežaidžiantieji?

Jei atėjote didesnėje grupėje ir laukiate savo eilės, jums yra skirta realios realybės erdvė su minkštasuoliais, kavos aparatu ir ekranu, per kurį galite stebėti kas vyksta virtualioje realybėje. Tuo metu per stikinę pertvarą galite stebėti ir kaip gyvai atrodo žaidžiantys jūsų draugai. 

VR kambarys
virtualiso realybės poster

Maistas, gėrimai?

Švenčiate gimtadienį, bernvakarį ar šiaip mėgstate picą ir gėrimus? Drąsiai galite neštis juos į realios realybės erdvę ir jais mėgautis, kol stebite, kaip sekasi jūsų draugams ar varžovams virtualioje realybėje.

Ką galima veikti virtualioje realybėje?

virtualios realybes komandinis zaidimas

Trumpi komandiniai žaidimai

10-15 minučių trunkantys komandiniai žaidimai. Apginkite šventąjį medį nuo orkų, trolių ir drakono. Apsiginkite ir apginkite savo draugus nuo zombių. O gal šį kartą futuristiniame pasaulyje kovosite su kompiuteriniais virusais? Galop, jei pabodo kovoti komandoje – galite pradėti kovoti vienas su kitu!

VR pabėgimo kambariai

Mėgstate pabėgimo kambarius? Deja, jie yra riboti fizinio pasaulio. O ar norėtumėte pabėgti iš kambario, kuriame galite keliauti laiku? Kovoti su drakonais arba būti atvirame kosmose? Virtualios realybės pabėgimo kambariai yra naujas galimybes mąstymui ir potyriams atverianti galimybė. 

virtuali realybe i namus
vr teambuilding

Esate ne iš Kauno? O gal norite komandinių VR pramogų namie?

Galime atvykti į jūsų namus, biurą ar kitą erdvę ir įrengti mobilią virtualios realybės areną, kurioje galėsite žaisti komandinius VR žaidimus.