Meniu Uždaryti

Renginių organizavimas

Renginių ir pramogų organizavimu Lietuvoje užsiima daug įmonių, bet labai reta įmonė turi didžiulį arsenalą nuosavo inventoriaus, o tai leidžia užtikrinti paslaugos kokybę ir gerą kainą – tiesiog viską gaunate “iš vienų rankų”. Kadangi užsiimame ne tik renginių organizavimu, bet ir pramogų inventoriaus nuoma, Jūsų šventei galėsime pasiūlyti šviesos, garso bei pramogų sprendimus.

Įdėjų renginiams turime labai daug. Organizuojame aktyvius renginius ir žygius lauke, bet turime ir daug patirties rengiant ramius renginius patalpų viduje – protmūšiai, virtualios realybės žaidimų organizavimas, originalūs žaidimai ofisų viduje, seminarai.

 
Žmonės su šalmais pasiruošę laipiojimo pramogai

Įmonių vakarėliai

Ar jums nusibodo nuobodūs šūkiai ir kasmet besikartojančios estafetės? Mes įpūsime jūsų įmonės vakarėliui originalumo. Kartais apsiribojame originalaus žaidimo vedimu, tačiau galime surengti ir keletą dienų besitęsiančią šventę.

Bernvakario pramogos bare

Bernvakariai

„Paskutinis” pasilinksminimas su draugais prieš vedybinį gyvenimą tampa vis daugiau lūkesčių keliančiu renginiu. Mes padėsime jums sukurti nepakartojamą renginį pagal išlydimo asmens bei jūsų poreikius.

Mergakarių organizavimas

Mergvakariai

Pašėlusi ir nestandartinė ar romantiška ir nostalgiška šventė su geriausiomis fraugėmis. Pasirūpinsime, kad išlydėjimas į šeimynininį gyvenimą taptų nepamirštamų įspūdžių kupina diena.

Pabėgimo kambaryje užuominų ieškantys žmonės

Specialiai jums sukurti žaidimai

Tai pramoga, kurią galime vadinti mūsų vizitine kortele. Specialiai jums sukurtas žaidimas, apjungiantis pabėgimo kambario, lobio medžioklės, encounterio ir daug kitų pramogų elementų.

Pramogos Jūsų renginiams

Renginių organizavimas – viena pagrindinių mūsų veiklos sričių. Tad turime didžiulę patirtį ir pasirūpinsime kokybišku renginiu Jums!

Klientai renginių organizavimą mums patiki dėl aukštos kokybės paslaugų, nestandartinių sprendimų ir drąsos įgyvendinant itin sudėtingus, Lietuvoje dar nematytus sprendimus.

Įmonių renginiai:  komandos formavimas (teambuildingai), Kalėdiniai vakarėliai, vasaros ir žiemos įmonių šventės, įmonių gimtadieniai. Mūsų klientai – tiek mažos, tiek didelės įmonės. Pasirūpiname renginių scenarijumi ir jų įgyvendinimu: vieta, maistas, pramogos, šviesos, garsas, transportas.

Pramogų organizavimas įmonėms – mūsų pagrindinė veiklos sritis. Turime itin daug pramoginės įrangos, itin daug patirties organizuojant pramogas ir itin daug noro, kad įmonės vakarėlis pasisektų. Tad pasirūpinsime, kad pramogos įmonės vakarėliui Jūsų nenuviltų. Pasiūlysime daug skiritngų variantų tiek patalpų vidui, tiek ir laukui. 

Akimirkos iš mūsų renginių