Meniu Uždaryti

palapinės renginiams

Greitai pastatomos įvairių konfigūracijų palapinės. Nuomojame, transportuojame, statome.

Dažniausiai mūsų teikiamos paslaugos

Palapinės su stogu nuoma

120 Eur / diena Ilgesniam periodui kaina mažėja
  • Lengvai ir greitai pastatoma
  • Pastatyti užtenka 3 asmenų
  • Lengvai transportuojama

4 palapinės sienos

40 Eur / dienai Ilgesniam periodui kaina mažėja
  • Langų ir durų pozicijos pagal jūsų pageidavimus
  • Palapinių jungimo priedai pridedami nemokamai
  • Palapinių tvirtinimo priedai pridedami nemokamai

Palapinių nuoma su pastatymu

Įvairu
  • Parenkame tinkamiausius elementus ir palapinių kompoziciją
  • Atgabename, pastatome, o po renginio išgabename
  • Kainos lanksčios, priklausomai nuo nuomos trukmės ir kitų aplinkybių

apie GREito pastatymo renginių palapines

4 x 6 m palapines galima jungti tarpusavyje tiek ilgomis, tiek trumpomis sienomis. Tam naudojamos specialios kojų jungtys

Greta stovinčių palapinių stogai jungiami specialiais lietaus vandens latakais

Įvairūs sienų variantai su langais ir durimis

Itin greitai pastatoma ir lengva konstrukcija

greito pastatymo palapinė

Apie palapinių konstrukciją

Mūsų nuomojamų ir statomų palapinių konstrukcija leidžia jas pastatyti itin greitai, o tam užtenka 3 asmenų. Visas palapinės karkasas yra vienoje konstrukcijoje, kuri lengvai ir greitai išskleidžiama. Konstrukcija sveria 45kg, o jos transportavimui pritaikytas krepšys su ratukais.

Jungimo būdai

Kiekvienos palapinės dydis yra 4×6 m, tačiau jas galima jungti į jūsų norimas formas, tam panaudojant specialias kojų jungtis bei latakus tarp stogų lietaus vandeniui nutekėti. Renginių palapinės gali būti jungiamos ir trumposiomis, ir ilgosiomis sienomis.

Palapinių tvirtinimas

Jei palapinės statomos vėjuotu oru, jas reikia tvirtinti prie žemės. Tam naudojamos virvės ir smeigės.

Jei renginių palapinės statomos ant kieto paviršiaus, prie kojų tvirtinami specialūs maišai, kuriuos galima pripildyti smėliu ar kitomis biriomis medžiagomis.

Renginių palapinių sienos

Mūsų palapinės turi įvairias sienas su langais ir durimis, priklausomai nuo jūsų pasirinktos kompozijos galėsite pasirinkti, kiek ir kokių sienų norėsite.

Kitos mūsų nuomojamos pramogos

Mechaninis bulius taps labiai smagia pramogai bet kokiai jūsų šventei. Išbanykite savo jėgas, susirunkite su draugais bernvakaryje ar gimtadienyje, o gal net su kolegimis įmonės vakarėlyje.

Sužinoti daugiau

Saugi ir be galo smagi pramoga, leidžianti kiekvienam pasijusti tikru lankininku. Lankinis – tai galimybė visiškai saugiai susikauti tikroje lankų kovoje. Jūsų užduotis – priešininką pakirsti visiškai skausmo nesukeliančia strėle. Archery Tag vyksta specialiomis pripučiamomis kliūtimis apstatytoje erdvėje.  Ši pramoga itin mėgstama bernvakarių dalyvių, tačiau gali tapti nepaprastu užsiėmimu bet kokioje šventėje ar renginyje.

Skaityti daugiau

Gimtadienis, įmonės vakarėlis, bernvakaris ar mergvakaris, draugų festivalis gali tapti geriausia įsivaizduojama švente. Tai pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Nuostabus komandinis žaidimas, garantuojantis puikias emocijas.  Išbandykite visiškai kitokį futbolą.

Skaityti daugiau

Pasivaikščiojimas ant vandens – tikras puikių emocijų pliūpsnis. Burbule suktis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Išbandykite – ši pramoga nustebins ir pralinksmins. Beje, ar žinojote, jog pasimėgauti vandens burbulu pasirinkę mūsų paslaugas galite net jei aplink nėra vandens telikinių?

Sužinoti daugiau

Sumo kostiumai – neįtikėtino smagumo pramoga. Gimtadienis, bernvakaris, įmonės vakarėlis ar bet kuri kita šventė gali tapti tikru kovų ringu. Šie minkšti kostiumai ir specialus ringas garantuoja geras emocijas tiek mažiems, tiek dideliems.

Sužinoti daugiau

Kitos mūsų organizuojamos pramogos

Unikalaus formato, individualiai kompanijai visiškai pritaikyti žaidimai. Būsite tikri, jog tokios pramogos dar neturėjo niekas. Įmonės vakarėlis bus pritaikytas kolektyvui, o bernvakaris taps tikrai asmenišku būsimam jaunikiui. Mėgstantiems protmūšius, pabėgimo kambarius ir kitas mąstymą skatinančias pramogas, šie žaidimai – geriausias pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

Bernvakario organizavimas nuo A iki Z. Pasirūpinsime įvariomis jūsų pageidaujamomis pramogomis, įranga, originaliu scenarijumi ir individualiais užsiėmimais. Bernvakaris taps nepamirštamu paskutiniu pasispardymu, dėl kurio nereikės sukti galvos nei bernvakario kaltininkui, nei jį organizuojantiems draugams.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite iš visų mūsų teikiamų paslaugų