Meniu Uždaryti

Pabėgimo kambarys "Baras"

Unikalus pabėgimo kambarys Kaune, kuriame pasijausite kaip tikrame bare. Dalyvavote triukšmingame vakarėlyje ir pabudote bare… dabar reikia iš jo išeiti!

Pabėgimo kambario kaina

Standartinė kaina grupei (iki 6 asmenų)

60 Eur
  • Kaina už papildomą asmenį - 10 eurų
  • Tikslas - pabėgti per valandą
  • Nuo 2 iki 10 žmonių
  • Grupės nariai, einantys tik dėl kompanijos, galės tiesiog džiaugtis baro aplinka
  • Puiki vieta linksmai kompanijai

Daugiau apie pabėgimo kambarį "baras"

Realistiškas scenarijus

Tikroviškas scenarijus, kuris galėjo nutikti daugumai, o gal jums jau buvo taip nutikę ir puikiai žinosite kaip elgtis tokioje situacijoje? 

Dalyvavote triukšmingame vakarėlyje bare ir nežinote kaip viskas baigėsi, tačiau pabudote barui jau užsidarius. Dabar jums reikia iš jo kažkaip išeiti.

Pabėgimo kambarys didesnėms grupėms

Dauguma pabėgimo kambarių būna nedideli ir talpina tik 2-4 asmenis. Tuo tarpu jei ieškote pabėgimo kambario bernvakariui, kolektyvui ar gimtadieniui, Į pabėgimo kambarį BARAS gali ateiti didesnės grupės iki 10 asmenų. 

Aplinka, tinkanti kiekvienam

Atėjote į pabėgimo kambarį dėl galvosūkių? Siekiant ištrūkti iš baro jų reiks įveikti ne vieną. O gal atėjote tik dėl kompanijos? Ne bėda – kol kiti komandos nariai mėgins pabėgti, jūs galite džiaugtis jaukia baro aplinka.

Originalus escape room

Tai naujas pabėgimo kambarys Kaune su orignaliomis, nenuvalkiotomis užduotimis, labiau atitinkantis modernų escape room formatą – originalios užduotys sumikstuotos su kitomis pramogomis.

Pabėgimo kambarys progoms

Jei ieškote pabėgimo kambario bernvakariui, gimtadieniui ar kitai progai, pabėgimo kambarys BARAS yra kaip tik jums. Į šį kambarį galite atsinešti picą ar gėrimų. Juk tai baras!

pabėgimo kambarys Kaune

Norite išmėginti virtualios realybės pabėgimo kambarius?

Apsilankykite mūsų virtualios realybės pabėgimo kambaryje Kaune  ir išmėginkite naujieną – komandinius virtualios realybės kambarius, kuriuose keliausite laiku, kovosite su drakonais ir darysite begalę kitų, realiame pasaulyje sunkiai įmanomų dalykų. Šiame kambaryje taip pat galėsite su savo bičiuliais kovoti prieš įvairius priešus ar vienas prieš kitą.